R5 5600X için X570 vs. B550

akiaki

Femtopat
Daha fazla  
R5 5600X işlemci için X570 anakart düşündüm. Sıfırdan toplayacağım, sıkıntı olur mu? Birkaç şey duydum, eski işlemciyi takıp BIOS güncelleyip tak falan ama ben sıfırdan topluyorum. Nasıl yapacağım veya B550 mi alayım?

R5 5600X işlemci için X570 anakart düşündüm. Sıfırdan toplayacağım, sıkıntı olur mu? Birkaç şey duydum, eski işlemciyi takıp BIOS güncelleyip tak falan ama ben sıfırdan topluyorum. Nasıl yapacağım veya B550 mi alayım?

Bütçeye göre değişir. B550'nin ortalama bir modeli (Tomahawk, Gaming Plus gibi) yeterlidir.

Ethernet kullanacağım ltfn yardımmm
R5 5600X işlemci için X570 anakart düşündüm. Sıfırdan toplayacağım, sıkıntı olur mu? Birkaç şey duydum, eski işlemciyi takıp BIOS güncelleyip tak falan ama ben sıfırdan topluyorum
Bu arada anakartım.

Cooler Master Master Case H500 750W 80Plus 2x200mm ARGB LED fanlı MidT ATX kasa u kasa ile ARGB olarak uyumlu olması gerekiyor yani yazılımdan ışıklarını kontrol etmek istiyorum​

Ethernet kullanacağım lütfen yardım.
R5 5600X işlemci için X570 anakart düşündüm. Sıfırdan toplayacağım, sıkıntı olur mu? Birkaç şey duydum, eski işlemciyi takıp BIOS güncelleyip tak falan ama ben sıfırdan topluyorum.
Bu arada anakartım.

Cooler Master Master Case H500 750W 80Plus 2x200mm ARGB LED fanlı MidT ATX kasa u kasa ile ARGB olarak uyumlu olması gerekiyor yani yazılımdan ışıklarını kontrol etmek istiyorum​

BIOS flashback ile yapılıyor dediğiniz güncelleme. Eski işlemci takmaya da gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı