R5 5600X + Inno3D 3060 Ti sistem nasıldır?

Bütçe
25000
Hocam en kısa sürede iade etmenizi öneririm.

Cumartesi günü aldığım monitör dün gece 7800 Türk lirası oldu ve iade etsemde 165Hz'ler de o fiyatlara dayanmış durumunda Valorant ve CS:GO oynadığım için kullanabilirim diye düşünüyorum.

Hocam 5600 ve 5600X arasında birisinde X var diğerinde yok cidden tek farkı base clock olabilir. İstiyorsanız bu sisteme göz atın NVIDIA şart ise: NOVA-3070Ti / INTEL i5-12400F / ASUS ROG STRIX GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Not: 25 bin liranın sadece kasa fiyatı olduğunu sandım, paylaşılan 3060 Ti sistem piyasa şartlarına göre uygun çok rekabetçi oynamıyorsanız 240Hz şart değil.

Kasanın fiyatı 19.000 Türk lirası tuttu monitör ise 5800 Türk lirası.

Cumartesi günü aldığım monitör dün gece 7800 Türk lirası oldu ve iade etsemde 165Hz'ler de o fiyatlara dayanmış durumunda Valorant ve CS:GO oynadığım için kullanabilirim diye düşünüyorum.

Kasanın fiyatı 19.000 Türk lirası tuttu monitör ise 5800 Türk lirası.
Hocam ben sistemi kastetmiştim.Monitör kalabilir.

Son durum nedir dostum.

Bilgisayar geldi, ekran kartını takmaya çalıştım ancak beceremedim bilgisayarcıya götürdüğümde demir yani portlarının asılı olacağı centik kısım eğilmiş dedi her neyse biraz bükerek hallettik FurMark yaptım ve hiçbir sorun çıkmadı şu anda sistemi yeni evime getirdim ve Valorant'ı indirdim herhangi bir sorun gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı