Inno3D 1070 Ti x4 iChill nasıldır?

VeLov1s

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar önerir misiniz? Bir de 8 pin girişi oluyormuş 4 tane fan olduğu için 600W +85 güç kaynağı yeter mi? Bu kartın 8 pin ihtiyacından kaynaklı kafamda fazla güç tüketir mi diye düşündüm ve sizlere sormak istedim.

High Power 600 +85 güç kaynağı elimde mevcuttur.

Alınabilir size kalmış bir şey. Şahsen bana dört adet fan biraz fazla gelirdi.

Elinizdeki PSU fazlasıyla yetecektir o karta.

Çinden gelen kartlarda genelde coil sorunu oluyor, sana önerim 2300 civarında ikinci el yurtiçi 1080 almandır. İlla 1070ti ve sıfır almak istiyorsan Colorful iGame önerebilirim.

Çinden gelen kartlarda genelde coil sorunu oluyor, sana önerim 2300 civarında ikinci el yurtiçi 1080 almandır. İlla 1070ti ve sıfır almak istiyorsan Colorful iGame önerebilirim.
Sinerji'den ROG Strix RX580 aldım. Coil whine çıktı. He çoğu Çin üretimi diye biliyorum. Yurtiçi - dışı fark etmiyor bence biraz şans işi coil whine sorunu :).

Alınabilir size kalmış bir şey. Şahsen bana dört adet fan biraz fazla gelirdi.

Elinizdeki PSU fazlasıyla yetecektir o karta.
4 fan olması fazla ama soğutma hastalığı var. Yani ne olur olmaz diye iyi soğutma arıyorum. Dark N10 kasa var ve kasa ferah olmasına rağmen çıkmasın 70 derece üzerine. Ne biliyim takıntı herhal sıcak olduğunu görürsem sanki bozulcakmış gibi geliyor ve şuna biliyorum bu kartlar güçlü ve normal bi derece ama ne bileyim o kadar para veriyorsun ve bebeğim ismini koyuyorsun :D gözün gibi bakmak ve bişi olmamasını istiyorsun.

4. fan soğutmaya etki edecek bi yapıda değil zannımca. Türkiye'de 2.el garantili alacağın bi kart senin için daha iyi olacaktır.

Colorful'a bulaşma. CW çıkabilir, şans işi. Ancak kiminde çıkma olasılığı fazladır kiminde azdır. O kart alınabilir. Yapabiliyorsan Asus, Gigabyte gibi markalara yönel derim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı