R5 5600X NVIDIA RTX 3060 sisteme kaç Volt PSU gerekir?

O sisteme 550W bile yeter🙂
Evet çok komik ben de toplarken böyle demişlerdi. 2 RGB fan bi AIO taktık sistem açılmadı. Sonra gittim düzgün 850w aldım. Bu şey gibi gideceğin yol maksimum 5 litre benzin yakıyorsa tam 5 litre benzin koy demek gibi. Dönüşe benzin kalmasın :D

Param şükür var hem sogutucuyu kaliteli hem de PSU'yu kaliteli almak istiyorum ki ileride sorun olmazsin.
Hocam kalite istiyorsan Corsair RM850X al ileride ekran kartını değiştirmek istersin, güçlü soğutucuya geçmek istersin vs. hiç PSU'ya aklın takılmaz direkt takar çalıştırırsın.

Evet çok komik ben de toplarken böyle demişlerdi. 2 RGB fan bi AIO taktık sistem açılmadı. Sonra gittim düzgün 850w aldım. Bu şey gibi gideceğin yol maksimum 5 litre benzin yakıyorsa tam 5 litre benzin koy demek gibi. Dönüşe benzin kalmasın :D

Taktığın PSU'ya göre değişir. Üstünde yazan o "550W"ye aldanmayacaksın.

@theumtkyd

Herhangi bir OC yapılmadığı sürece sorun yok. Yakın zamanda bir arkadaşın sadece CL düşürerek yaktığına şahit oldum😂

Taktığın PSU'ya göre değişir. Üstünde yazan o "550W"ye aldanmayacaksın.

Herhangi bir OC yapılmadığı sürece sorun yok. Yakın zamanda bir arkadaşın sadece CL düşürerek yaktığına şahit oldum😂

Hocam alıp BIOS menüsünden D.O.C.p açacağım sadece. Neyse özelleştirme yerinden başka RAM seçerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı