R5 5600X RTX 3070 sistem 13999TL!

311989

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuları gözden geçirdiğimde buna yakın bir sistem en son 21 Ocak 2021 yılında aynı fiyata gelmiş. Fiyatlar eskiye dönüyor gibi, hayırlısı.

Alacaklar kaçırmasın derim, stoklarla sınırlı :)
Not; Konuyu arkadaşlarınızla paylaşın, iyice yayılsın ki satın almak isteyenler faydalansın. Direk video linkini de atabilirsiniz.

Son düzenleme:
Parçalar baya güzel, anakart bir tık daha iyi olsa efsane olurmuş.

Ben de tüm parçaları beğendim soğutucu ve kasa dahil ama anakart hiç olmamış ve doğru düzgün alternatif de vermemişler. Resmen bit kadar anakartı iteleyecekler.

Screenshot_2.png

Parçalar baya güzel, anakart bir tık daha iyi olsa efsane olurmuş.
Bu fiyata daha iyisi imkansız gibi. Sıvı soğutuculu olması beni benden aldı, hayatımda gördüğüm en iyi hazır sistem galiba :)
Not: Normalde hiç böyle sistem yapmıyorlar o yüzden fazla yükseldim :D Genelde sharkoon PSU vs kullanıyor İtopya.

Bu sistem 14.000 TL ve fırsat olarak nitelendiriliyor. Üzücü bir durum, ne günlere kaldık.
Mining olayı patlamasa stoklar olsa bile bu fiyata olurdu hemen hemen toplayınca. Gayet uygun gibi. RTX 3070 o zaman 7k₺' di bu sistemde de o fiyatlara denk geliyor. Ha belki parçalar daha iyi olurdu ama. Fiyatlar da bir yere kadar düşecek dolar mâlum.

Mining olayı patlamasa stoklar olsa bile bu fiyata olurdu hemen hemen toplayınca. Gayet uygun gibi. RTX 3070 o zaman 7k₺' di bu sistemde de o fiyatlara denk geliyor. Ha belki parçalar daha iyi olurdu ama. Fiyatlar da bir yere kadar düşecek dolar mâlum.

Doğru ama yine de bir tık uyguna dizilebiliyordu. Burada anakarttan fena kırpmışlar, RAM'ler de mavi mavi acayip. 😂

Son düzenleme:

Geri
Yukarı