R5 5600X & RTX3060 Ti sistem ETS2'de aniden kapanıyor

poyraz60

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım şu ana kadar sadece ETS 2 oynarken kendiliğinden kapanıyor ve geri açılıyor. Önce prizden şüphelendim ve prizi değiştirdim yine kapandı. Güç kaynağım NZXT C650 Gold, ekran kartım Gigabyte Eagle 3060 Ti. Sıcaklık değerleri maksimum 67. İşlemcim 5600X, sıvı soğutma var. Onda da sıcaklık değerleri normal. Acaba PSU 650W yetmiyor da, örnek veriyorum anlık 660W tüketip de mi kendini kapatıyor yoksa evdeki elektrik tesisatında mı sıkıntı var? Şu ana kadar sadece ETS 2'de, Truckers MP'de Online oynarken yaptı. Çok sinirime gidiyor.
Anakart B450M-H.

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU yetmiyorla alakalı olduğunu düşünmüyorum.RX6700XT'li sistemimde 650W psu var böyle bir sorun yaşamadım.Oyun dosyalarını doğrulayıp , güncel olmayan sürücünüz varsa güncellemeyi deneyebilir misiniz ?

PSU yetmiyorla alakalı olduğunu düşünmüyorum.RX6700XT'li sistemimde 650W psu var böyle bir sorun yaşamadım.Oyun dosyalarını doğrulayıp , güncel olmayan sürücünüz varsa güncellemeyi deneyebilir misiniz ?
hocam şimdi baktım sıvı soğutma otomatikteymiş occt powerda test yapınca işlemci 92 dereceyi gördü bende sıvı soğutma hızını arttırdım bakalım böyle kapanıcakmı sıcaklıkdanda olabilirmiş driverlarıda güncellicem sağolun

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı