R5 5600X RX 580 sistemde Twitch yayını donuyor

DeucaLion06

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.

Kullandığım sistem RX 580 8 GB ve R5 5600X işlemci. Twitch'de yayın açarken drop giriyor.

İnternet sağlayıcım TurkNet, 1000 dowload 1000 upload. 6000 bitrate veriyorum.

Ekran kartından verince droplar daha da çoğalıyor.
İşlemcimden veriyorum daha az oluyor ama oluyor.

Yardımlarınızı bekliyorum.

OBS'in ayarları vardı sanırım. Onları yaptınız mı? Ben 8Mbps upload ile rahat yayın yapmıştım bir keresinde.

Arkadaşlar merhaba.

Kullandığım sistem RX 580 8 GB ve R5 5600X işlemci. Twitch'de yayın açarken drop giriyor.

İnternet sağlayıcım TurkNet, 1000 dowload 1000 upload. 6000 bitrate veriyorum.

Ekran kartından verince droplar daha da çoğalıyor.
İşlemcimden veriyorum daha az oluyor ama oluyor.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Benim sistemde benzer 5600X-RX590 75MB internet var 8 GB upload veriyor 6 bin bitrate kadar 0 sıkıntı yayın yapıyorum. OBS ayarlarını baştan bir gözden geçir bence.

OBS den yayın vermıyorum streamlabs den veriyorum. Fakat OBS den yayın verirkende aynı muhabbet var. Yayın ayarlarını youtubedeki en uygun ayarlara göre yaptım. Ekran kartından veriyorum drop giriyor sürekli full yani ara ara değil. İşlemciden veriyorum drop azalıyor fakat yine giriyor. Çözemedim valla

OBS'den yayın vermıyorum Streamlabs'den veriyorum. Fakat OBS'den yayın verirkende aynı muhabbet var. Yayın ayarlarını YouTube'deki en uygun ayarlara göre yaptım. Ekran kartından veriyorum drop giriyor sürekli Full yani ara ara değil. İşlemciden veriyorum drop azalıyor fakat yine giriyor. Çözemedim vallahi.

1080p 60Hz mi veriyorsun yayını. Bir de OBS'de yayın için sunucular var otomatik kullanırsan drop girebilir yayından önce bir yazılımla sunucu durumuna bakıp en düşük ping en yüksek kalite olanı seçiyordum ben,

Geri
Yukarı