R5 5600X RX 6600 XT sistem için 2K IPS monitör tavsiyesi

Bütçe
4500

AEGONN

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 1080p 144Hz monitörümü ikinci ekran yapıp 2K monitöre geçmeyi düşünüyorum. Maksimum bütçem 4500 TL ama daha düşük fiyatlı monitörde tercih edebilirim. İndirim bekleyebilirim acelem yok. Tavsiye edebileceğiniz monitör var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
VA panel uygun fiyatlı önerebileceğim bunlar var ViewSonic te ölü pixel çıkıyor diyorlar ama bilemiyorum araştırılıp alınabilir.

Kendime teşhir ürünü 27GL83A almıştım 4000TL'ye. Ölü piksel, ghosting vs. hiçbir sorunu yok. Şu an pahalı ama sanırım. Benim fiyatlara yakın bulabilirseniz öneririm. Ekran çok büyük. Eski monitörüm de 27 inch idi ama bunun çerçevesi baya ince. Gözüme çok büyük geldi ilk başta. Pc'de desteklediği 2K. PS 5 ve Xbox S'de 4K 60 Hz destekli. Sebebi de panelinin 4K olmasıymış. Hem PC hem konsol için birebir.

Kendime teşhir ürünü 27GL83a almıştım 4000TL'ye. Ölü piksel, ghosting vs. hiçbir sorunu yok. Şu an pahalı ama sanırım. Benim fiyatlara yakın bulabilirseniz öneririm. Ekran çok büyük. Eski monitörüm de 27 inch idi ama bunun çerçevesi bayağı ince. Gözüme çok büyük geldi ilk başta. PC'de desteklediği 2K. PS 5 ve Xbox S'de 4K 60 Hz destekli. Sebebi de panelinin 4K olmasıymış. Hem PC hem konsol için birebir.

Fiyatı uçmuş hocam 4K seviyelerine gelirse bakabilirim.

Geri
Yukarı