R5 5600X sistem 23000 TL'ye alınır mı?

Bunada bakabilirsiniz hocam:
Hocam bunda da aynı hatayı veriyor. Hocam bir de konudan ayrı olarak asus dual 3060 ti ile asus 3060 ti tuf gaming nasıl farkaları var ,birisi iki fanlı birisi üç fanlı. Şuan daha ucuza buldum üç fanlı olanını ama hangisi daha iyidir. Hangisi tercih edilir ?

Hocam bunda da aynı hatayı veriyor. Hocam bir de konudan ayrı olarak ASUS Dual 3060 Ti ile ASUS 3060 Ti TUF Gaming nasıl farkaları var, birisi iki fanlı birisi üç fanlı. Şu an daha ucuza buldum üç fanlı olanını ama hangisi daha iyidir. Hangisi tercih edilir?

Fiyat farkı ne kadar genle olarak 2 fanlı yeterlidir zaten kasa iyi olunca sıkıntı çıkmıyor.

Dediğim gibi 1000TL farka değmez bence iyi bir kasa ile sıcaklıklar düşük olacak zaten.
Hocam o zaman ekran kartı tamam, peki anakartı yine b450m dragon almayı düşünüyorum fakat bazı yerlerde rami 3000mhz'e kadar destekliyor yazıyor. Anakartta 4400 Mhz dediği şey nedir ve ben 3600 Mhz almayı düşünüyorum rami ,3600 Mhz'i destekler mi ?

Hocam o zaman ekran kartı tamam, peki anakartı yine B450M Dragon almayı düşünüyorum fakat bazı yerlerde RAM'i 3000MHz'e kadar destekliyor yazıyor. Anakartta 4400 MHz dediği şey nedir ve ben 3600 MHz almayı düşünüyorum RAM'i, 3600 MHz'i destekler mi?

Destekler hocam 4400MHz dediği yani anakart 4400MHz'e kada destekliyor demek ayıptır sorması ne kadar vereceksin Dragon'a.

Hocam 560 tl vereceğim, anakart biraz eski galiba ama daha iyi bir tavsiyeniz varsa ona da bakarız çünkü şuan daha ucuza geldi sistem toplayınca.
f/p için s2h da alabilirsin ama dragon'u da alsan sıkıntı olmaz:

Geri
Yukarı