R5 5600X sistem için 360 mm sıvı soğutucu önerisi

Kanka buz gibi olsun istiyorum ondan dolayı 360mm istiyorum, senden ricam 360mm sıvı soğutma önerisi yap bende duruma göre değerlendireyim teşekkür ederim bilgin için bunu bilmiyordum.
Dostum bak şimdi. Bu bütçeye kaliteli bir 360 Mm bulabilme ihtimalin düşük. Sana Corsair H100 öneririm. (indirimsiz fiyatlardan bahsediyorum)

Dostum bak şimdi. Bu bütçeye kaliteli bir 360 mm bulabilme ihtimalin düşük. Sana Corsair H100 öneririm. Bu fiyata alacağın 360 Mm'den daha iyi soğutur. Buz gibi yapar zaten.

Anladım dostum teşekkür ederim. (biraz kıt kafalı gibi göründüm ama cidden değilim yeni uyandığım için oluyor sanırım kusura bakma :D)

Yani gereksiz olur ona ama heves ettiysen PF360 V2 var.

Eğer olurda bunu alacak olsaydım iş görür müydü yani?

Herkese merhaba, arkadaşlar, umarım hepiniz iyisinizdir. Bir sistemim var ve bu sistem için güzel bir 360mm sıvı soğutucuya ihtiyacım var.

Sistem:
  • Ryzen 5 5600X.
  • RTX 4060 Ti.
  • B550.
  • 650W.
  • 16 GB RAM.
  • Windows 11 Home.
Başka bir şeyin bilgisi gerekiyorsa sorun.

Arkadaşlar oyun oynarken işlemcim 96 dereceleri bile bulabiliyor, volt ayarlarını yaptıktan sonra 92 zor bulmaya başladı ama hala çok yüksek maalesef. Bana ilaç gibi gelebilecek, uzun seneler götürebilecek; 360mm sıvı soğutucuya ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim, iyi Sosyaller. :) (belki önemlidir, oyun oynama sınırım yok her türlü sistem zorlayan oyunu oynarım.)

360mm gereksiz. Kesin alacağım dersen 3000'e LS720 var.

Geri
Yukarı