R5 5600X sistem Marvel Spider-Man'da 45 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

KIZIL BARON

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Denizci
RAM
16 GB
Ekran kartı
Arc 750
İşlemci
R5 5600X
CS 2 oynuyorum 150 160 FPS arası geziyor sistem ama hikaye oyunu oynamak istediğimde işler değişiyor 45 FPS kadar düşüyor nedeni ne olabilir?
Denediğim oyun Marvel Spider-Man.

Sistem özellikleri:
Arc 750 ekran kartı.
AMD 5600X işlemci.
16 GB RAM.
SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
40 yılın başı ekran kartı alalım dedik o dada gümledik.
40 yılın başı ekran kartı üretmeye başlayalı 2 yıl bile olmamış markanın ekran kartını alırken böyle şeyleride göze almanız gerekirdi. Güncelleme gelirse yapıp tekrar test edersiniz, şu durumda sizin elinizden bir şey gelmez gibi görünüyor.

keşke nvidia seçseydiniz sorun yaşamazdınız
Nvidia ekran kartlarında da sorun yaşanılabilir. İlla sorun yaşamazsın diye bir garanti yok.

40 yılın başı ekran kartı üretmeye başlayalı 2 yıl bile olmamış markanın ekran kartını alırken böyle şeyleride göze almanız gerekirdi. Güncelleme gelirse yapıp tekrar test edersiniz, şu durumda sizin elinizden bir şey gelmez gibi görünüyor.

Nvidia ekran kartlarında da sorun yaşanılabilir. İlla sorun yaşamazsın diye bir garanti yok.
Tabiki fakat daha optimize olur demek istemiştim.

NVIDIA ekran kartlarında da sorun yaşanılabilir. İlla sorun yaşamazsın diye bir garanti yok.

Hocam bütün oyunlarda böyle mi olacak.

Geri
Yukarı