R5 5600X sistem nasıl?

Bütçe
13.000
Thermaltake TR 2S adındaki çöpten hallice PSU ile gelir. Piyasadaki en kötü 10 PSU sıralaması yapsak bu PSU da dahil olurdu muhtemelen.

500-600 TL'ye güzel bir PSU alırsın, eldekini de 200'e falan satarsın. PSU'yu kutusunda, açmadan yollamalarını söyle. Diğer parçaları taksınlar.
evet benimde aklıma geldide uğraşmakta istemiyorum bununla. sizin önerdiğiniz bir PSU varmıdır bu sisteme

Evet, benim de aklıma geldi de uğraşmak da istemiyorum bununla. Sizin önerdiğiniz bir PSU var mıdır bu sisteme?
Çoğu 80+ Gold PSU iyi oluyor. Hepsi iyi değil, mesela Gigabyte'ın patlayan PSU'ları var. Ama çoğu iyi, onlara bakabilirsin. Kısa bir araştırmayla PSU'nun kalitesini anlarsın zaten, olmadı buraya sorarsın. CX-F, XPG Pylon vs. de ucuz ama iyi PSU'lar.
PSU'larda bu sıralar çok indirim görüyorum, uygun olanı al. En azından 600W olsun bence.
Ucuza RM x (RM 550, 650, 750x) vs. görürsen de kaçırma, en iyi PSU'lardan o seri.

3060 Ti'den aşağı bir ekran kartı almayın tavsiyemdir. Sistem güzel. Arkadaşlar daha iyi bir sistem de paylaşabilir. Alırsanız hayırlı olsun.

Çoğu 80+ Gold PSU iyi oluyor. Hepsi iyi değil, mesela Gigabyte'ın patlayan PSU'ları var. Ama çoğu iyi, onlara bakabilirsin. Kısa bir araştırmayla PSU'nun kalitesini anlarsın zaten, olmadı buraya sorarsın. CX-F, XPG Pylon vs. de ucuz ama iyi PSU'lar.
PSU'larda bu sıralar çok indirim görüyorum, uygun olanı al. En azından 600W olsun bence.
Ucuza RM x (RM 550, 650, 750x) vs. görürsen de kaçırma, en iyi PSU'lardan o seri.
tamamdır sagolasın bir bakayım.

Geri
Yukarı