R5 5600X sistem önerisi

Wetttt

Kilopat
İyi forumlar, içerisinde 5600X olan sistem önerisi istiyorum. Bütçe belirtmeyeceğim, çünkü olabilecek en minimal sistemi istiyorum. Hazır sistem olarak arıyorum bu arada, içindeki ekran kartı çok da önemli değil. 1660S'de olabilir 1660 da, ancak dediğim gibi en minimal F/P 5600X kasasını istiyorum. Her türlü öneriye açığım.
@BerkayZ87@Yiğit KAMURAY. Hocam yardımcı olabilirsiniz zaten.

Tek tek almak isterseniz şunları önerebilirim. Kırpılacak ürünler var keyfinize göre.

Ekran kartını ellemedim, tek başına satılmıyor.

Hazır istersen şu var.

Şu sistemde 6700 XT Dual seçersen ve DarkAir soğutucu seçersen 18.000 TL oluyor.

Tek tek almak isterseniz şunları önerebilirim. Kırpılacak ürünler var keyfinize göre.

Ekran kartını ellemedim, tek başına satılmıyor.
Gayet güzel sistem olmuş ancak SSD indirim beklenilirse PNY CS3030 veya JD1000PRO bakılabilir.

Anakart B450 Tomahawk Max'ın VRM'leri bir tık daha iyi ancak TUF B450M Pro S'ta gayet iyidir.

Dark Maxima V12 güzel kasa alternatif olarak Maxima V20, Ragner Cygnus V2, DarkFlash Aquarius ve Zalman N5 MF gibi kasalar bakılabilir.

--

Ekran kartı sıkıntısını saymazsak @BerkayZ87 hocamın önerdikleri güzel olmuş.

Gayet güzel sistem olmuş ancak SSD indirim beklenilirse PNY CS3030 veya JD1000PRO bakılabilir.
CS3030'u çok pahalı diye koymadım. Yoksa onu koyacaktım. Gaming Gecesi'nde düşünülebilir A2000 yerine kesinlikle daha iyi bir tercih.

Bu arada TUF PRO S'in VRM'leri daha iyi diye biliyorum B450 Tomahawk MAX'tan.

Anakart B450 Tomahawk Max'ın VRM'leri bir tık daha iyi ancak TUF B450M PRO S'ta gayet iyidir.

Dark maxima V12 güzel kasa alternatif olarak maxima V20, ragner cygnus v2, darkFlash aquarius ve Zalman N5 mf gibi kasalar bakılabilir.

--

Ekran kartı sıkıntısını saymazsak @BerkayZ87 hocamın önerdikleri güzel olmuş.

Sağ olun hocam. Önerebileceğiniz hazır sistem var mıdır acaba peki içerisinde ekran kartı olan çünkü eğer böyle alırsam şu anki kasamda kullandığım ekran kartını takacağım yeni kasama o zaman da eski kasam ekran kartsız alınmaz diye direk ekran kartlı almak istiyorum yeni kasamı içinde 1660 olsa bile.

Sağ olun hocam. Önerebileceğiniz hazır sistem var mıdır acaba peki içerisinde ekran kartı olan çünkü eğer böyle alırsam şu anki kasamda kullandığım ekran kartını takacağım yeni kasama o zaman da eski kasam ekran kartsız alınmaz diye direk ekran kartlı almak istiyorum yeni kasamı içinde 1660 olsa bile.
Hazır sistemler hakkında şu andakiler hakkında pek bilgim yok. @BerkayZ87'nin attıkları iyi özellikle 16K olanda 6700 XT yaklaşık 9K'ya geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı