R5 5600X sistemde mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

RedComandante

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Sistemi alalı 2 hafta oldu ve bu sorun ile boğuşmaya devam ediyorum. RAM taraması yaptım temiz çıktı, sistemde bulunan tek dopalama birimim M.2 SSD tarattım hiçbir şey çıkmadı.

Bütün sürücüler güncel, BIOS son sürüm.

Windows UEFI kurulum yapıldı, deneme sürümü kullanıyorum ve aktif edilmedi. Bütün birleşenlerim imza kısmımda yazmaktadır.

Mavi ekran hatası: CRITICAL_PROCESS_DIED

Minidump: 103121-7281-01.rar
@MScofield @Recep Baltaş @Ali Güngör
Etiket için üzgünüm. Minidump dosyasını inceleyebilir misiniz ? Sistemi götürüp sorunu anlatma şansım olmadı.

Son düzenleme:
Asus yazılımlaırnı kaldırın.

C:\Windows\temp içini temizleyin.
CPUZ kullanmayın yüklü ise kaldırın.
Windows güncellemelerini kontrol edip güncellleyince yönetici modunda cmd açıp bunu uygulayın: sfc /scannow
İşlem sonunda bilgisayarı yeniden başlatıp, temiz önyükleme yapın.

Asus yazılımlaırnı kaldırın.

C:\Windows\temp içini temizleyin.
CPUZ kullanmayın yüklü ise kaldırın.
Windows güncellemelerini kontrol edip güncellleyince yönetici modunda cmd açıp bunu uygulayın: sfc /scannow
İşlem sonunda bilgisayarı yeniden başlatıp, temiz önyükleme yapın.
Hocam cevap için teşekkürler.

Az önce sistemi kapatıp fişten çektikten sonra tekrar fişe takıp sistemi açtığımda SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION mavi ekran hatası aldım.

Bakma şansınız varsa tekrardan yardımcı olur musunuz ? Hiç bir donanımım Overclock modunda değil RAM'ler de dahil.

Minidump: 110421-6671-01.rar

Bakma şansınız varsa tekrardan yardımcı olur musunuz? Hiçbir donanımım Overclock modunda değil RAM'ler de dahil.

Söylediklerimi yapmamışsınız ki yapın dediklerim duruyor.

Söylediklerimi yapmamışsınız ki yapın dediklerim duruyor.
Hocam şuan BIOS üzerinden Armoury Crate yazılımını oto. yüklemeyi devredışı bıraktım. Temiz kurulumdan sonra sadece Windowsu, ekran kartını ve çipseti güncelleyip birde öyle kullanmayı deneyeceğim. Tekrardan teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı