R5 5600X sisteme ekran kartı ve anakart önerisi

Bunun kasama sığabilceğinden emin değilim hocam sizce uyumlu olur mu?

Bütçen ne ekran kartı için.
15 Bin TL

Yapmaz.

B450 chipset günümüz için yeterli.
Ana kart değiştirmeme gerek yok mu sizce yani?

Bunun kasama sığabileceğinden emin değilim hocam sizce uyumlu olur mu?

15 bin TL.

Amacım yönlendirmek değil fakat bütçeniz yoksa yardımcı olabilirim kartın sıkıntısı yoktur sistemimide satıyorum.

Amacım yönlendirmek değil fakat bütçeniz yoksa yardımcı olabilirim kartın sıkıntısı yoktur sistemimide satıyorum.
Fiyat çok uygun şaşırdım. Satma sebebiniz bu işi yapmanız mı?

Sığar, sorun olmaz. Kart 19, kasa 20.5 cm.
Teşekkürler.

Fiyat çok uygun şaşırdım. Satma sebebiniz bu işi yapmanız mı?

Teşekkürler.

Normalde çok ekran kartı sattım yurt dışı olsun başkasının mining yapıp bana uyguna bıraktığı olsun ama bu kart hiçbir işlem görmedi üstüne İtopya garantili 1 aylık faturasıda var garantisi de alım tarihide var.
Biraz nakit ihtiyacım olduğu için hem kartlarımı hem de kendi sistemimdeki kartı satıyorum.

Normalde çok ekran kartı sattım yurt dışı olsun başkasının mining yapıp bana uyguna bıraktığı olsun ama bu kart hiçbir işlem görmedi üstüne İtopya garantili 1 aylık faturasıda var garantisi de alım tarihide var.
Biraz nakit ihtiyacım olduğu için hem kartlarımı hem de kendi sistemimdeki kartı satıyorum.
Anladım. Sizinle iletişime geçebileceğim bir yer var mı detay alabilmek adına soruyorum.

7800 XT iyi gibi, ki konu sahibi AMD istemiyor.

4060 Ti'a ise o paralar verilmez, 16 GB versiyonu para israfından başka hiçbir şey değil ve 4070 parasına alıyorsun.

6800 hakkında konuşmayacağım, 3 yıllık kart, illa 2K oynayacağım dersen belki tercih edersin diyeceğim fakat 2K için ne kadarlık bir ömrü kaldı ki?

Geri
Yukarı