R5 5600X sisteme işletim sistemi önerisi

CryCasher

Kilopat
Makaleler
2
ReviOS - ggos - ghostspectre gibi şeyler var biri diyor NTLite ile yap NTLite bilmiyorum ReviOS kullandım 1 yıl ama yeni bilgisayar alıp ReviOS kurmaya çalıştım flash bellekten mi ReviOS'tan mı nedir BIOS kendine şifre koydu garantiye verdik düzeltemediler. 10 gündür distribütöre gitti neyse şimdi ben ne yapmalıyım Windows 10 Pro normal mı kullanayım debloat yapıp yoksa ReviOS ggos ghostspectreden birini mi ya da hangisini veya hiç ellemeden SysMain Windows Update kapatıp Windows 10 Pro mu kullanayım ya da hiçbir şey ellemeden Windows 10 Pro mu kullanayım?
PC özelliklerim:
R5 5600X işlemci.
ASUS Prime X570-P anakart.
XFX RX 6600 XT qick 308 ekran kartı.
16x2 32 GB 3200 MHz CL16 RAM.
PNY CS 3030 500 GB SSD.
MB511 kasa.
Cooler Master MWE 650W PSU.
3 5 FPS bile önemli :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Home kur geç, 8GB RAM'de bile pek rahat olmasa da Windows 10 kullanılabiliyor. Hoşuna giderse 11 kurabilirsin.

Windows 10 Home kur geç, 8 GB RAM'de bile pek rahat olmasa da Windows 10 kullanılabiliyor. Hoşuna giderse 11 kurabilirsin.

Kanka o RAM kullanimi önemli değil ısınıyor CPU 5 derece bile olsa yüksek kullanılıyor boş yere ondan dolayı dedim.
Tamam? Bu dediklerimden arkadaşın 8 GB RAM'i olduğunu söylediğimi anladıysan göz doktoruna gitmeni tavsiye ederim.

Hemen değil de Pro kurayım o zaman.

Kanka o RAM kullanimi önemli değil ısınıyor CPU 5 derece bile olsa yüksek kullanılıyor boş yere ondan dolayı dedim.

Hemen değil de Pro kurayım o zaman.
Windows XP kur o zaman, ne diyeyim. 5 derece daha fazla ısınmasının en büyük zararı odanın çeyrek derece daha sıcak olmasıdır.

İyi forumlar ancient gameplayin yaptığını yapacağım size de tavsiye ederim Windows 10 Pro kurup ince birkaç yapıp kullanıyor.
Forumda modlanmış ISO yapan vardı. Onu kur. Home işini görür. SysMain kapatma SSD kullanıyorsun hem.

SysMain ne ise yarıyor ki.
Windows XP kur o zaman, ne diyeyim. 5 derece daha fazla ısınmasının en büyük zararı odanın çeyrek derece daha sıcak olmasıdır.

Hayir kullanimi daha yüksek oyunlarda.

İyi forumlar ancient gameplayin yaptığını yapacağım size de tavsiye ederim Windows 10 Pro kurup ince birkaç yapıp kullanıyor.

SysMain ne ise yarıyor ki.

Hayir kullanimi daha yüksek oyunlarda.
Tamam, anladım. Tırnak kadar farkı bile önemsiyorsan 8.1 önerebilirim. Ben bu GhostSpectre tarzı sürümlere bulaşmayı çok tavsiye etmiyorum ama olmadı onları kullanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı