R5 5600X sisteme sıvı soğutucu tavsiyesi

ASi_Ruh

Centipat
Daha fazla  
İşlemci
R5 5600X
Merhaba.
Sistemim görseldeki gibidir. PC'yi çok fazla zorlayacak oyunlar oynamıyorum. Ancak işlemci fanı ara sıra fazla ses çıkartıyor. Bu sistem için sıvı işlemci soğutucu önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Sistem.png
    Sistem.png
    88,2 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam zorlayacak oyunlar oynamıyorsanız sıvı soğutucu almanız yerine hava soğutucu öneririm. Yine de geleceğe yönelik takmak istiyorsanız bütçe belirtebilir misiniz?

Kendim Cooler Master Liquid 120 ML kullanıyorum. Memnunum neredeyse 2 sene olacak. Yeterli olacaktır. Tavsiye ederim. Bütçe varsa RAM 32 olsun.

Sıvı soğutucuya gerek yok SE214-XT alabilirsin.

Hocam zorlayacak oyunlar oynamıyorsanız sıvı soğutucu almanız yerine hava soğutucu öneririm. Yine de geleceğe yönelik takmak istiyorsanız bütçe belirtebilir misiniz?

Her geçen gün pahalanıyor ileride bir şekilde lazım olacaktır ondan dolayı sıvı soğutucu almayı düşünüyorum.

Kendim Cooler Master Liquid 120 ML kullanıyorum. Memnunum neredeyse 2 sene olacak. Yeterli olacaktır. Tavsiye ederim. Bütçe varsa RAM 32 olsun.

Öneri için teşekkür ederim. 16 GB RAM şu anda 2 parça halinde. Şu anlık 16 GB işimi görüyor, belki daha sonra alınabilir.

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı