R5 5600X sıvı soğutmayla 75 dereceyi görüyor

Normal değil , Arctic Freezer 34 esports duo ile 4.8 e boostluyor kendisi , ama yine de 65 üstü görmüyorum. Ya kasanızın hava akışı çok kötü ya da yanlış montaj yaptınız.
kasa zaten biraz küçük ve kötü. Vatan çalışanının azizliğine uğradım. Ryzen 5 5600x rtx 3060 ti li kasa topluyorum verdiği kasa rampage redsky 120mm.
Bugün gittiğim vatan ise farklı bir ilçede olan vatandı.
Çalışanlar korka korka işte montaj yapılmaz buna bilmem ne kasa çok küçük keşke biraz büyük olsaydı falan. Neyse sonra ne olduysa artık şunu şuraya takarız egzoz fanı olarak kullanırız diyip taktılar.
Eve geldim ilk izlenim güzeldi. Ama şuan tekrar gta 5 te bile 77 dereceleri görüyor.
Ne yapayım bir fikri olan varmı 3 bin lira verdik ama bi işe yaramadı.

kasa zaten biraz küçük ve kötü. Vatan çalışanının azizliğine uğradım. Ryzen 5 5600x rtx 3060 ti li kasa topluyorum verdiği kasa rampage redsky 120mm.
Bugün gittiğim vatan ise farklı bir ilçede olan vatandı.
Çalışanlar korka korka işte montaj yapılmaz buna bilmem ne kasa çok küçük keşke biraz büyük olsaydı falan. Neyse sonra ne olduysa artık şunu şuraya takarız egzoz fanı olarak kullanırız diyip taktılar.
Eve geldim ilk izlenim güzeldi. Ama şuan tekrar gta 5 te bile 77 dereceleri görüyor.
Ne yapayım bir fikri olan varmı 3 bin lira verdik ama bi işe yaramadı.
Termal macunun kalitesi nasıl ?

Geri
Yukarı