R5 5600X sıvı soğutucu önerisi

ShifuTR

Decapat
Yer
Ankara/Çankaya
Daha fazla  
İşlemcim Core Performance Boost açıkken 90 kadar ısınıyordu oyunlardw. Core Performance Boost kapadıp AIDA64 ile 10 dakika sistem kararlılık testi yaptim maksimum 70 derece kadar çıktığını gördüm. Ama Core Performance Boost'u tekrar açmak istiyorum fakat işlemciye ve anakarta herhangi zarar verir diye açmıyorum ısınmadan kaynaklı bu yüzden sıvı soğutucu almaya karar verdim ve şu marka almayı düşünüyorum sizce nasıl?

R5 5600X.
ASUS Prime B550M-K

Sıvi soğutucu: COOLER MASTER MASTERLIQUID ML240L V2 2x120mm RGB LED SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Cbp kapalı olması performansı düşürür. Cbp açık olursa işlemci kendini Boost eder. Gönderdiğiniz model yetecektir.

Edit: Aşağıda modelin kötü olduğunu söylemişler. Bu kısmı bilmiyorum fakat ben her daim kule tipi soğutucunun sıvı soğutmadan az sorun çıkaracağını biliyorum.

ML240L V2 kötü, bütçe ne kadar?

Bunlar varken o alınmaz.

ML240L V2 kötü, bütçe ne kadar?
2.000 Tl kadar cikabilirim
Bunlar varken o alınmaz.
Bunlardan hangisi 240 ve 280 aralarindaki fark nedir? Kasam Asus Tuf Gaming Gt301

Bunlar varken o alınmaz.
Tekrardan yaziyorum hocam şimdi sabah alıp hemen montajini yaptirmak istiyorum simdi kargoyla vs uğraşmak istemiyorum. Şu nasıl peki THERMALTAKE TH240 ARGB Fanllı 240mm Intel/AMD4 Serisi Uyumlu Sıvı Soğutma Sistem fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Yeni konular

Geri
Yukarı