R5 5600X ve 3070'li sistem nasıldır?

Oyun için alıyorum sistemi ekran kartını MSI ile değiştiremem çünkü öyle bir seçenek yok Hasan12 kardesim güzel yazmışsında bu parçalar hangi parçalarla değiştireceğim model marka da yazsaydın keşke kafam karıştı simdi iyice bütçeyi de çok geçemem Palit ekran kartı kötü mü 2K performans alamaz mıyım anakartı kesin değiştireceğim PSU olarak da hangisi ile değiştirmeliyim siteye göre söyleyebilir misiniz?

Gaming gen
Teknobiyotik
Oyunkolik
Sinerji gen
QP Bilişim
Quantumgaming
İtopya
Teknogenetik
Vatan Bilgisayar
İncehesap
Gameextra
İnventus.
Güvenilir sitelerdir.
Bu PSU'nun sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum.

Çıkarır koruması Plus :) sertifikada Plus Bronze sertifikadan düşük markası var diye alınmaz.
PSU değiştir deyinde olmuş sıkıntı çıkarır mı ileride?

Çıkarır.

@labrador Hocam, nihai karar sizin; ancak bu arkadaş hala açtığı konusunda (üstte de linkini attım) kalmış. Bahsi geçen parçaları değiştirecek olursanız bütçenizi aşacağına garanti verebilirim. O PSU sizin sisteminizi taşır. İsterseniz farklı bir zamanda foruma tekrar sormayı deneyin.

Markası var diye alınmazmış. Kimin lafını kime karşı kullandığını da anlamadım elemanın. Çok değil birkaç saat önce benzer performans verecek kartları, birinin markası sırf MSI diye övüyordu.

Daha fazla bir şey söylemeyeceğim. Dediğim gibi, eğer içinizde kuşku varsa buna özel bir konu da yaratabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı