R5 5600X ve B450 S2H ile AMD Chill kullanılmalı mı?

Ahmet ata

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu ikiliyi kullanırken AMD chill falan kullanayım mi? Gerekir mi ekran kartım RX580 8 GB ve ileride anakart değiştireceğim ne almalıyım bütçem var 2300 lira falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu ikiliyi kullanırken AMD chill falan kullanayım mi? Gerekir mi ekran kartım RX580 8 GB ve ileride anakart değiştireceğim ne almalıyım bütçem var 2300 lira falan.

Kardesim bende yeni sistem topladım. İşlemcim AMD Ryzen 5 4650G PRO anakart ASUS Prime A320M-F satın almıştım fakat anakartın BIOS'u güncellenmesi gerekiyordu ben de anakartı iade edip satıcının BIOS'u güncellemesini rica ettim ve güncelledi. Tercih ettiğin anakart o işlemciye görüntü vermez ama anakartın BIOS'unu güncelleyebilirsen ekrana görüntü gelecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardesim bende yeni sistem topladım. İşlemcim AMD Ryzen 5 4650G PRO anakart ASUS Prime A320M-F satın almıştım fakat anakartın BIOS'u güncellenmesi gerekiyordu ben de anakartı iade edip satıcının BIOS'u güncellemesini rica ettim ve güncelledi. Tercih ettiğin anakart o işlemciye görüntü vermez ama anakartın BIOS'unu güncelleyebilirsen ekrana görüntü gelecektir.
Konuyla ne alakası var şimdi kanka?

Kardesim bende yeni sistem topladım. İşlemcim AMD Ryzen 5 4650G PRO anakart ASUS Prime A320M-F satın almıştım fakat anakartın BIOS'u güncellenmesi gerekiyordu bende anakartı iade edip satıcının BIOS'u güncellemesini rica ettim ve güncelledi tercih etttiğin anakart o işlemciye görüntü vermez ama anakartın BIOS'unu güncelleyebilir'sen ekrana görüntü gelecektir.

Evet ne yapalım şimdi kanka hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı