R5 5600X ve B450 Tomahawk Max alınır mı?

• Konuyu başlatan yncc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 881

yncc

Decapat
Daha fazla  
İyi akşamlar,
Bir arkadaşım Ryzen 5 5600X ve B450 Tomahawk anakartını satıyor. 3800 TL fiyat istiyor. Kutulu faturalı ve garantili az kullanılmışlar zaten. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel sayılabilir, işlemciyi tek alıp B550M Pro VDH gibi daha güncel ve ideal bir kart da bakabilirsin.

İkisini o fiyata sattığına emin misin? O fiyata kimse satmaz çünkü. İşlemci tek başına 2. elde 3700-3800'e rahat gidiyor zaten.
Hocam yakın arkadaşım.
Güzel sayılabilir, işlemciyi tek alıp B550M Pro VDH gibi daha güncel ve ideal bir kart da bakabilirsin.
2 sini beraber vermek istiyor uğraşmadan. Kabul etmiyor. Anakartı satıp dediğinizi yapabilirim lakin kaça gidiyor anakart fikriniz varmı

İkisini beraber vermek istiyor uğraşmadan. Kabul etmiyor. Anakartı satıp dediğinizi yapabilirim lakin kaça gidiyor anakart fikriniz var mı?

Sıfırı 1400 TL'den falan başlıyor, ona göre bir fiyat koyabilirsin. Fiyat etiketi çıkarmada iyi değilim. :)

O zaman koşa koşa al. O ikisini bu piyasada 4500-4600'den aşağı satanı bulamazsın.
Anladım, alacağım o zaman. Anakart nasıldır sizce. İyi OC yaptırabilir mi ? Satmak istesem kaça satarım
Anladım, alacağım o zaman. Anakart nasıldır sizce. İyi OC yaptırabilir mi ? Satmak istesem kaça satarım
Geç geldi mesaj hocam. OC yaptırabilir mi anakart ?

Anladım, alacağım o zaman. Anakart nasıldır sizce? İyi OC yaptırabilir mi? Satmak istesem kaça satarım?

B450'lerin kaliteli modellerinden, OC'ye dayanabilir rahatça. Bunun için belki yeni konu açıp ekonomi döndürebilirsin. Veya buradan bilen çıkarsa o şekilde halledersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı