Çözüldü R5 5600X ve GTX 1080 sistemde siyah ekran sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kaanpeker

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
AMD Ryzen 5 5600X ve ASUS Rog Strix B550'e Gaming'i bugün aldım ve Vatan bilgisayarda montajını yaptırdım ekran kartım NVIDIA GTX 1080 Armor OC 8 GB önceden böyle bir sorun yaşamıyordum fakat eve gelip CS:GO'da FPS test etmek için girdiğimde bu durumla karşılaştım bir bilgisi olan var mı?
"Tarayıcınız video kod açma işlemi sırasında bir hata ile karşılaştı. (hata #3000)" aynı zamanda Twitch'te yayın izlerken bu uyarıyla karşılaşıyorum ve yayın durup siyah ekrana geçiyor.
Video ve yayın izlerken ekran saniyelik olarak gidip geri geliyor ve oyundayken ekran kilitleniyor ama oyun devam ediyor (ateş edebiliyorum vs).

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@kaanpeker eğer eski, kullanılmış Windows yüklü bir SSD ile sistemi kullanıyorsanız format atıp tekrar deneyiniz.
@kaanpeker eğer eski, kullanılmış Windows yüklü bir SSD ile sistemi kullanıyorsanız format atıp tekrar deneyiniz.

Dediğiniz gibi yapacağım kurulumu başlatıyorum sabah haber veririm.

Dediğin gibi bütün sürücüleri sıfırlayıp sitelerinden tekrar kurdum ve Windows'uda yeniden kurdum şu ana kadar 0 sıkıntı yaşadım yardımın için teşekkür ederim iyi forumlar iyi akşamlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı