R5 5600X ve RTX 2060 sistem ne kadar eder?

kwAhjs

Hectopat
  • işlemci: Ryzen 5 5600X
  • Ekran Kartı: GeForce NVIDIA RTX 2060
  • RAM: G.Skill 16 GB 3600 MHz.
  • SSD: Samsung 500GB M.2 5000 MB yazma okuma
  • Anakart: ASUS B450 TUF Gaming.
  • Klavye: SteelSeries Apex5.
  • Mouse: SteelSeries Rival Sensei Ten.
  • kulaklık: Logitech G PRO X
  • monitör: BenQ Zowie XL2411K 144Hz DyAc+
  • monitör2: LG 17" ( ESKİ BİR 2. monitör )
  • Koltuk: XRANCER boss oyuncu koltuğu ( 1200 TL )
  • Mouse Pad: SteelSeries QCK+
  • Ses Sistemi: Creative 2+1 ( 560 TL )

Sistemin 2. el ederi nedir, satmak istiyorum. 3 aylık malzemeler, hiçbirinde kırık göçük çizik yoktur. Kutu Fatura vs. her şeyi tamdır.

En az 16K, bana soracak olsalar, 16.500 TL verirdim, ekipmanlar güzel eyvallah da, RTX 2060 biraz bayat kaçıyor.

En az 16K, bana soracak olsalar, 16.500 TL verirdim, ekipmanlar güzel eyvallah da, RTX 2060 biraz bayat kaçıyor.
RTX 2060 Seçme sebebim valo'cs tarzı oyunları oynadığım için. en full ayarlarda bile 400 ün altına inmiyor fps o yüzden 2060 sağlıklı oldu benim için.

RTX 2060 Seçme sebebim valo'cs tarzı oyunları oynadığım için. en full ayarlarda bile 400 ün altına inmiyor fps o yüzden 2060 sağlıklı oldu benim için.
Doğrudur hocam, sistem hakkında daha fazla bilgi vermeniz daha iyi olacaktır.
17.500 TL'ye bile alıcı bulur bu sistem.

Sistem güzel fakat bu haliyle kimse almaz benden söylemesi. Topluca satmak yerine tek tek satmanız daha kolay olur, böylece daha geniş kitleye hitap edersiniz çünkü hazır sistem alacak olan insan gidip de bu sistemi almaz, bu sisteme vereceği parayla çok rahat 3070'li sistem alır çünkü. Ama parçaları tek tek satarsanız satış potansiyeliniz artar çünkü tek başına ekran kartı almak isteyen insan sayısı topluca sistem almak isteyen insan sayısından çok çok daha fazla.

Sistem güzel fakat bu haliyle kimse almaz benden söylemesi. Topluca satmak yerine tek tek satmanız daha kolay olur, böylece daha geniş kitleye hitap edersiniz çünkü hazır sistem alacak olan insan gidip de bu sistemi almaz, bu sisteme vereceği parayla çok rahat 3070'li sistem alır çünkü. Ama parçaları tek tek satarsanız satış potansiyeliniz artar çünkü tek başına ekran kartı almak isteyen insan sayısı topluca sistem almak isteyen insan sayısından çok çok daha fazla.
Bütün parçaları tek tek koyacağım umarım satılır teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı