R5 5600X ve RTX 4070 Ti sistem uyumlu mu?

• Konuyu başlatan Xaec
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 4B
2K monitörde kullanacaksanız çok bir şey farketmezsiniz. Ayrıca kasa için önerim aşağıdakini incelemeniz.

Ekran kartı olarak hangisini düşünüyorsunuz?

Ram olarak da aşağıdaki ramleri bu fiyata bu kalitede başka bulamayabilirsiniz bir inceleyin derim.

Kral sana birşey sorcam ben itopyadan
RND-ACE aldım
İşlemci r. 5 5600x Ekran kartı 4070 Rtx
Monitör ise Max 1980 çözünürlükte
Çok dar boğaz gorurmuyum napmaliyim

Kral sana birşey sorcam ben itopyadan
RND-ACE aldım
İşlemci r. 5 5600x Ekran kartı 4070 Rtx
Monitör ise Max 1980 çözünürlükte
Çok dar boğaz gorurmuyum napmaliyim
7500F veya 7600X alırsan çok daha rahat edersin. Bu bütçede bir sistem toparlıyorsan hakkını vermelisin. Ayrıca 4060Ti 16gb versiyonu daha mantıklı olabilir. DDR5 düşünmüyor musun?

7500F veya 7600X alırsan çok daha rahat edersin. Bu bütçede bir sistem toparlıyorsan hakkını vermelisin. Ayrıca 4060Ti 16gb versiyonu daha mantıklı olabilir. DDR5 düşünmüyor musun?
Kanka ben parasını ödedim bu konularda çok bir bilgim yok yarın itopya magasindan almaya gidicem ama sonra araştırdım gördümki bu sistem dar bogazmis itopyaninda işlemciyi değiştireceğini zannetmiyorum üfff napcam ağa ben ya bir yardımcı olurmusun bana

Kanka ben parasını ödedim bu konularda çok bir bilgim yok yarın itopya magasindan almaya gidicem ama sonra araştırdım gördümki bu sistem dar bogazmis itopyaninda işlemciyi değiştireceğini zannetmiyorum üfff napcam ağa ben ya bir yardımcı olurmusun bana
Zaten degistirsede bütçem yetmiyor bari 4 5 ay idare edermi ki beni

Zaten degistirsede bütçem yetmiyor bari 4 5 ay idare edermi ki beni
1080P'de dar boğaz olacaktır. 1440P kullansanız bi sorun olmazdı. Oyunları max ayarlarda kullanmaya çalışın. 4070 biraz kırpılmış olduğu için 3080 gücünde gibi ama daha az enerji harcayan bir kart. 5600X'in besleyeceğini düşünüyorum. Hiç sorun olmasın diyorsanız 5600X'e OC yapabilirseniz daha iyi olabilir.

Şimdiden hayırlı olsun hocam.

1080P'de dar boğaz olacaktır. 1440P kullansanız bi sorun olmazdı. Oyunları max ayarlarda kullanmaya çalışın. 4070 biraz kırpılmış olduğu için 3080 gücünde gibi ama daha az enerji harcayan bir kart. 5600X'in besleyeceğini düşünüyorum. Hiç sorun olmasın diyorsanız 5600X'e OC yapabilirseniz daha iyi olabilir.

Şimdiden hayırlı olsun hocam.
Saol kankada
Oc yap demişsin belliki iyi birşey nasıl yapılır ve ne işe yarar anlatirmisin bu arada teşekkür ederim ❤️

Yeni konular

Geri
Yukarı