R5 5600X'e macun sürülmeli mi?

linuxay18

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus RTX 4070 Dual OC white
Ryzen 5 7500f
Kioxia Exceria Pro 1tb
Zowie xl2546k 240 hz
Asus PRIME A620M-E-CSM AM5 Soket DDR5 6400(OC)
Hazır macunla geliyor yukarıda arkadaşın da dediği, gibi sizi biraz idare eder ama ileride kesinlikle değiştirmelisiniz. Bu arada 4000 TL bu işlemci için fazla internette 3550 TL civarı satışı var, İtopya fanboy olmanıza gerek yok zaten çok da iyi bir firma değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır macunla geliyor yukarıda arkadaşın da dediği, gibi sizi biraz idare eder ama ileride kesinlikle değiştirmelisiniz. Bu arada 4000 TL bu işlemci için fazla internette 3550 TL civarı satışı var, İtopya fanboy olmanıza gerek yok zaten çok da iyi bir firma değil.

Benim fazla bir bilgim yok bu konularda İtopya duyduğum bir site olduğundan dolayı buradan aldım. Bir arakadaş bana Teknobiyotik diye bir site attı ama daha önce duymadım, güvenilir mi bilmiyorum.

Bence iptal et 4K verilir mi buna?

Nereden alayım peki? Hangi sitelere güveneceğimi bilmiyorum.

Evet birazcık araştırırsanız gayet güvenilir bir site, "Teknobiyotik güvenilir mi?" adında çok fazla konu var koca forumda, bu arada aynı işlemciden ben de alacağım yine de hayırlı olsun güle güle kullanın.

Evet birazcık araştırırsanız gayet güvenilir bir site, "Teknobiyotik güvenilir mi?" adında çok fazla konu var koca forumda, bu arada aynı işlemciden ben de alacağım yine de hayırlı olsun güle güle kullanın.

Teknobiyotik'ten mi alacaksın sen de?

Teknobiyotik'ten mi alacaksın sende.

Aslında pek satıcı seçen birisi değilim ama Depopark, Teknobiyotik, Bizde Hesaplı, Sinerji bilgisayar gibi satıcılarla beraber Hepsiburada, N11, Trendyol gibi yerlerden de satın alabilirim, diğer ünlü satıcıları pek önermiyorum çünkü piyasada fahiş fiyatlara parça satıyorlar.
Not: Saydığım yerlerden sadece işlemci, anakart ve RAM alırım.

Geri
Yukarı