R5 5600X'ten R7 5800x3D'ye geçilir mi?

Bu değerlerde bir soru görmüyorum. En son ne zaman format attınız? İşlemci değişimini düşünmeden önce temiz format atılıp tekrar test edilmesinde fayda olabilir.

Yeni attığım formattan sonra bu değerleri alıyorum hocam, bir de internette videolar izledim gerçek mi bilmiyorum ama en az 15 FPS fark var benim işlemcimle 5800x3D arasında

Yeni attığım formattan sonra bu değerleri alıyorum hocam, bir de internette videolar izledim gerçek mi bilmiyorum ama en az 15 FPS fark var benim işlemcimle 5800x3D arasında
15 fps için işlemci değişmek bana mantıklı gelmiyor ama drop girmesi önemli bir sorun. İşlemci değilmeyi droptan bağımsız değerlendirmek gerek çünkü yeni işlemci alınca dropun düzeleceği kesin değil. Sorun başka bir şey de olabilir. Önceliğin sorunun tespiti olmalı.

15 FPS için işlemci değişmek bana mantıklı gelmiyor ama drop girmesi önemli bir sorun. İşlemci değilmeyi droptan bağımsız değerlendirmek gerek çünkü yeni işlemci alınca dropun düzeleceği kesin değil. Sorun başka bir şey de olabilir. Önceliğin sorunun tespiti olmalı.

Dediğim gibi sorunun tespitini bir türlü yapamadim bende hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı