R5 7500F için soğutucu önerisi

Tahao

Hectopat
RAM
8x2 gb 5600mhz
Ekran kartı
Amd Rx 6700
Anakart
Asrock A620M-HDV
İşlemci
R5 7500f
Stok soğutucu takılı şu an 90 dereceleri görüyorum ki orada limitledim yoksa daha da çıkacak. Sıvı soğutma istemiyorum. Taktım mı 3 sene beni götürecek hava soğutma arıyorum. RGB olmasa da olur önemli olan sessiz ve ucuz olup yeterli kalitede olması. Vermem gereken başka bilgi var mı bilmiyorum ilk masaüstü cihazım.

Stok soğutucu takılı şu an 90 dereceleri görüyorum ki orada limitledim yoksa daha da çıkacak. Sıvı soğutma istemiyorum. Taktım mı 3 sene beni götürecek hava soğutma arıyorum. RGB olmasa da olur önemli olan sessiz ve ucuz olup yeterli kalitede olması. Vermem gereken başka bilgi var mı bilmiyorum ilk masaüstü cihazım.

İleriye dönük bir şey arıyorsan:

Dostlar bu RGB olan benim anakarta uyumlu mu? Sanırım RGB için cpufan 4 pin hariç 3 pinli RGB pin lazımmış montaj videosunda öyle gördüm. Benim anakartta sadece cpu fan 4 pini var gibi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240130_233239_cn.wps.moffice_i18n.jpg
    Screenshot_20240130_233239_cn.wps.moffice_i18n.jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 15
Hocam sende de PCH-AIM bilgisayar var sanırım. Ben de kule tipi arıyorum. Önceki açtığım konu geride kaldı güncellesem de yukarı çıkmadı. 4000 TL ye kadar çıkarım. En iyisi nedir görmek istiyorum ben de.

Hocam sende de PCH-AIM bilgisayar var sanırım. Ben de kule tipi arıyorum. Önceki açtığım konu geride kaldı güncellesem de yukarı çıkmadı. 4000 TL'ye kadar çıkarım. En iyisi nedir görmek istiyorum ben de.

Aynen öyle, olduğu gibi aldım pch aim'i. Yukarıdaki Thermalright assasin spirit 120'den aldım dün. Takınca buraya da yazarım sonuçları. Bizim anakarta RGB fan takamiyoruz arastirdigim kadarıyla haberin olsun.

Aynen öyle, olduğu gibi aldım pch aim'i. Yukarıdaki Thermalright assasin spirit 120'den aldım dün. Takınca buraya da yazarım sonuçları. Bizim anakarta RGB fan takamiyoruz arastirdigim kadarıyla haberin olsun.
Phantom spirit olanı aldım ben de, boştaki sıcaklıklar çok oynamadı ancak NFS Unbound da stok soğutucu ile 100 dereceye gelen işlemci sıcaklığı, şimdi 60 dereceyi geçmiyor.

Geri
Yukarı