R5 7500F MPK işlemci stock fan ile geliyor mu?

BERO12

Centipat
Daha fazla  
AMD Ryzen 5 7500F MPK 3.7GHz 32MB 6 çekirdek AM5 işlemci stock fan ve macun sürülü halde geliyor mudur acaba? Bir de bu ilemcinin dahil olduğu sisteme hangi sıvı soğutma önerirsiniz sistem

Son düzenleme:
Sistemi önermen ile işlemci değiştirecek mi tartışmasının ne alakası var acaba, haklı çıkmak için uğraşmaya değmez. İyi sohbetler.
Önerirken de @Kaan Diktaş ile AG400 önermiştik çünkü.

Hocam evet dediğiniz gibi 10 yıl falan kullanacağım.
Tamam hocam o zaman bu yeterli olur.

Burda daha ucuzunu veya farklı yerlerde satıldığını da bulabilirsiniz. Hangisi size uyuyorsa bakın. Taksit vesaire imkanları değişebilir siteden siteye. DeepCool AG400 İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Tamam sağ olun.
Hocam linkte monitör ve soğutma var galiba. Soğutmayı çıkarmayı unutmayın. O monitör o fiyatına değer mi bilmiyorum. Monitör için bütçeniz ne ise yeni bir konu açın orada yardımcı olurlar. Bir tık pahalı geldi bana fiyatı.

Monte etme kısmında tornavida vesaire varsa evinizde youtubeda araştırma yaparak bulabilirsiniz.
Eğer tornavida falan yoksa bir bilgisayarcıya gidin ama başında bekleyin bence. Parça çalma vesaire olayları sıkıntı bu dönemlerde.

Hocam linkte monitör ve soğutma var galiba. Soğutmayı çıkarmayı unutmayın. O monitör o fiyatına değer mi bilmiyorum. Monitör için bütçeniz ne ise yeni bir konu açın orada yardımcı olurlar. Bir tık pahalı geldi bana fiyatı.

Monte etme kısmında tornavida vesaire varsa evinizde YouTube'da araştırma yaparak bulabilirsiniz.
Eğer tornavida falan yoksa bir bilgisayarcıya gidin ama başında bekleyin bence. Parça çalma vesaire olayları sıkıntı bu dönemlerd.

Hocam termal macun olarak ne alabilirim ya da Gaming gen gönderiyor mu?

Hocam termal macun olarak ne alabilirim ya da Gaming gen gönderiyor mu?

AG400 yerine bu daha doğru olur. Hem Gaming gen sistemi gönderirken stok fanla macun gönderiyor hem de bu attığım soğutucu veya AG400'den macun çıkıyor. Benim önerim şu sistemdir
7800XT sistem 47k gözüküyor ama sanırım monitör var. Monitörsüz fiyatı nedir?

AG400 yerine bu daha doğru olur. Hem Gaming gen sistemi gönderirken stok fanla macun gönderiyor hem de bu attığım soğutucu veya AG400'den macun çıkıyor. Benim önerim şu sistemdir
35k, sizin attığınız sistem fiyatına göre daha kötü. 7800XT daha iyi 4070S'e göre.

1711275281346.png

Termal macun ikisinde de var.

35k, sizin attığınız sistem fiyatına göre daha kötü. 7800XT daha iyi 4070S'e göre.

Eki Görüntüle 2149107
Termal macun ikisinde de var.

7800XT daha iyi değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
4070SUPER hem saf güç olarak biraz daha iyi hem de teknoloji, DLSS3 farkı var.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı