R5 7500F RTX 3060Ti sistem iyi mi?

Bütçe
25000

geblotitan

Femtopat
Daha fazla  
Sizce nasıl? RAM'ı 32 yapıp sıvı soğutma ekleyerek bu fiyata aldım. İleride 4060 Ti geçmeyi planlıyorum dostlar yorumlarınız önemli. Forumdan bilgi toplayarak araştırma yaptım ve kendim seçtim.

1695217868286.png

Az daha cikarsa bu da var.

@408157 @Heimlich hocam sistemi aldım bu sistemleri görerek aldım 25 k yi aşamazdım ileride ekran kartını değişip canavar bir kasa yapabileceğimi düşünüyorum.

Kardesim kargoya verilmediyse iptal et butonuna bas. Bari attigim 4060 alsaydin, 3060 Ti'den daha iyi.

Az daha cikarsa bu da var.

Msi ssd'ler nasıl bilmiyorum ama mld'den iyilerdir heralde, ssd konusunda daha önce bu sistem, kasayı bilmiyorum. Ventus ekran kartlarida ısındıgindan pny daha iyi olur gibi.

Vallahi çekim oldu hocam ya haklısın yeni yapay zeka olayı var ama böylesi içime sindi tek yapmam gereken borç bitince bunu satıp yeni kart almak.

Cekim oldu ama iptal ya da iade tusu yok mu? Daha kargoya verilmediyse firmayla konus derim.

Sizce nasıl? RAM'ı 32 yapıp sıvı soğutma ekleyerek bu fiyata aldım. İleride 4060 Ti geçmeyi planlıyorum dostlar yorumlarınız önemli. Forumdan bilgi toplayarak araştırma yaptım ve kendim seçtim.

Eki Görüntüle 1950613
Bu fiyata zaten 4060 Ti var. O kartın alıcısı çıkmaz daha. 4060 Ti olacak satacağınız dönem. İptal edin hemen.

Yeni konular

Geri
Yukarı