R5 7500F sistem uyumlu mu?

Hocam en bilindik en pahalı PSU'yu alın o zaman bu nasıl mantık. Kısıtlı bütçede F/P sistem dizmeye çalışırsınız orantısız en kaliteli PSU'ya sahip bir sistem değil. Bu bütçede zaten dandik canlı bomba everest/rampage PSU'da almıyorsunuz. Onlar o yüzden demiştir muhtemelen.
https://www.hepsiburada.com/msi-mag...er-supply-p-HBCV00004J2CFT?magaza=Tekramarket
Bu PSU sisteme göre çok mu pahalı? İleride yükseltme yapacağım zaman sıkıntı çıkarmaamsı için böyle bir PSU almam gerekmez mi?

Kendiniz siparis edip garantiye gondermek zorunda kalirsaniz da mi hakli cikacaklar? Acikcasi ben Asus Prime serisi anakart kullaniyorum. Gaming anakarta gerek yok. PSU da DarkFlash. Yani cok iyi degil fakat kotu de degil. Sorun cikarmaz. Siz kendiniz tum parcalari aldiktan sonra ne kadar ediyor?
32,444 Parçaların kaliteli olduğuna güveniyorum ve çok da pahalı değil.

Sisteme göre evet pahalı. İleride ne yükselteceğiniz bağlı olarakta değişir. 32.4k tutuyorsa 4060 neden alıyorsunuz?
Benim için 4060 yeterli çünkü.

Güç kaynağı, Anakart gibi parçalarda sorun çıkmasın da ileride ekran kartını ve işlemciyi rahat rahat yükseltebileyim.

MSI MAG onermiyorum. NZXT C750 Gold alin kendi sisteminizi alcaksaniz. Kalitelidir sorun cikarmaz kesinlikle.
MSI MAG önermemenizin sebebi nedir? İndirimi de çok iyi değil mi şu an?

Benim için 4060 yeterli çünkü.

Güç kaynağı, Anakart gibi parçalarda sorun çıkmasın da ileride ekran kartını ve işlemciyi rahat rahat yükseltebileyim.

MSI MAG önermemenizin sebebi nedir? İndirimi de çok iyi değil mi şu an?
Kusura bakmayin Gigabyte ve MSI'in diger modelleriyle karistirmisim. Fiyatina gore iyi PSU.

Geri
Yukarı