R5 7500F stok fan ile kullanılır mı?

Değişiklikleri belirttim fotoğrafta var.

RAM'i G.Skill SSD'yi Kioxia işlemciyide 5600 yapıp bunu tercih edebilirsiniz.

Bu şekilde de soğutucu paranız çıkmış oluyor en azından 3000 serisi bir kart almamış oluyorsunuz.

RAM'i G.Skill SSD'yi Kioxia işlemciyide 5600 yapıp bunu tercih edebilirsiniz.

Başka açtığım konularda o paraya DDR4 sistem almak yerine DDR5 almak daha mantıklı olur dediler. Zaten benim bu sitemi 7-8 sene kullanmam lazım. O yüzden uzun ömürlü bir sistem almalıyım. Benim de bir sürü DDR4 sistem alternatifi var o yüzden öneemenize gerek yok.

Bu sistemi alacağı ama bayağı bir değişiklik yaptım. Maksimum bu kadar çıkabilirim. Bütçem bu kadar. Pardon eklememişim bütçem 23.245 TL
23K bütçen varsa bunu al geç.

Başka açtığım konularda o paraya DDR4 sistem almak yerine DDR5 almak daha mantıklı olur dediler. Zaten benim bu sitemi 7-8 sene kullanmam lazım. O yüzden uzun ömürlü bir sistem almalıyım.

Siz uzun ömürlü kullanacağım diye gidip 3000 serisi tercih etmişsiniz. O zaman ufaktan bütçe artıp şunu alabilirsiniz.

UV ile idare edeceksiniz artık.

Siz uzun ömürlü kullanacağım diye gidip 3000 serisi tercih etmişsiniz. O zaman ufaktan bütçe artıp şunu alabilirsiniz.

Maalesef bütçemi aşamam. Rx 6600 almak yerine rtx 3060 daha iyi değil mi? Hem performansları çok yakın hem biri 8 diğeri 12GB

Ya da xdraco hocamın attığı sisteme de bakabilirsiniz size kalmış öneriler belli hocam.

Maalesef bütçemi aşamam. RX 6600 almak yerine RTX 3060 daha iyi değil mi? Hem performansları çok yakın hem biri 8 diğeri 12 GB.

RX 6600 almanız daha sağlıklı olacaktır. 8 GB 1080p kullanacağınız için sorun yaratmaz.

Hayırlı olsun o zaman hocam. İyi akşamlar.

Ya da xdraco hocamın attığı sisteme de bakabilirsiniz size kalmış öneriler belli hocam.

RX 6600 almanız daha sağlıklı olacaktır. 8 GB 1080p kullanacağınız için sorun yaratmaz.

Hayırlı olsun o zaman hocam. İyi akşamlar.
8 GB İn yetersiz kaldığını bir çok yerde gördüm. Bence 3060 almak daha mantıklı. Siz neden 3060 önermiyorsunuz ki? Param varsa neden almayayım?

8 GB'i̇n yetersiz kaldığını birçok yerde gördüm. Bence 3060 almak daha mantıklı. Siz neden 3060 önermiyorsunuz ki? Param varsa neden almayayım?

3060 öleli çok oldu. 8 GB VRAM 1080p de yeter yetmemesi imkansız ezbere konuşmak resmen bu. Siz bilirsiniz RX 6600 daha uzun ömürlü bir kart olur 3060 yerine.

Geri
Yukarı