R5 7500F ve RTX 3060'lı sistem alınır mı?

Reis bı sistem linki daha atacam bu nasıl sence INTEL I5 12400F - RTX 4060 Ti GAMING OC 8G - H610M K - 500GB SSD - 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunla ilk attığım sistem bundan birini Alacam sence hangisini almalıyım
Hocam yukarda attıgım sistem DDR5 bütçen yetiyorken DDR4 sistem neden alasın ki, bide vatandan almak zorundamısın sürekli ordan sistem gösteriyorsun, oraya hiç bakma sen tuzlu biraz.

Hocam yukarda attıgım sistem DDR5 bütçen yetiyorken DDR4 sistem neden alasın ki, bide vatandan almak zorundamısın sürekli ordan sistem gösteriyorsun, oraya hiç bakma sen tuzlu biraz.
Şeyden dolayı vatan bana yakın ondan yani internet sitelerinden sipariş vermek istemiyorum ben ilk attığım sistem daha iyi ozaman demi biraz fazla soru sordum kusura bakma reis

Şeyden dolayı vatan bana yakın ondan yani internet sitelerinden sipariş vermek istemiyorum ben ilk attığım sistem daha iyi ozaman demi biraz fazla soru sordum kusura bakma reis
İlla vatandan alıcaksan yine bu alınır, en başta attıgın 3060 dan iyi en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı