Sinerji Saraxy / R5 5500 ve RTX 3060'lı sistem alınır mı?

Aynı güçte 6K daha ucuz. 1-2K olsa Rtx için değer, fakat bu sistem 6k farkediyor.

@kino

Hiç güleceğim yoktu. RTX 4060 döver, %21 relative performance farkı var. Buna bir de teknolojilerini, tertemiz deneyimi eklemek gerek.

Hiç güleceğim yoktu. RTX 4060 döver, %21 relative performance farkı var. Buna bir de teknolojilerini, tertemiz deneyimi eklemek gerek.
Hocam tabii ki Rtx4060 daha güçlü bir kart. Yazdığım mesajı anladığınıza emin misiniz? Rtx3060 - Rx6600 karşılaştırması mevcut burada, 4060 değil.

CS oynuyorsanız 5600 daha iyi sizin için. İşlemci odaklı oyunlarda bayağı bir performans farkı var diye biliyorum.

Hocam oynuyorum ama haftada 1-2 maç anca oynuyorum. Öyle bu güne kadar çok fazla sistem yükseltme ihtiyacı hissetmedim hiç. Sadece laptopun ömrünü doldurduğunu yakında bozulacağını düşündüğüm için sistem almaya karar verdim. Onun için çok para verip kullanmayacağım bir sistem almak istemiyorum. Günlük işlerimi halledeyim, yanında biraz da oyun oynayabileceğim bir sistem arayışındayım.

Arkadaşlar bütçem aslında 30k'ya kadar çıkartabilirim. Ancak anlatmak istediğim çok fazla bir beklentim yok bilgisayardan. Şuan FS 19, ETS 2 ve CS 2 çıkana kadar da CS go oynuyordum çoğunlukla. Oynadığım oyunları imzadaki sistem bile açabiliyor 1080p düşük-orta grafiklerde. Black Desert oyununu da önceden oynuyordum ancak tekrar başlamak için artık bilgisayarımın düşük kaldığını farkettim. 10 yıllık bir laptop ve aslında yine bu tarz bir bilgisayar istiyorum. Çok güçlü olmasından ziyade bu dediğim tarzda oyunlarda beni en az 5 yıl kadar götürebilecek bir bilgisayar arıyorum.

Son düzenleme:
Hocam oynuyorum ama haftada 1-2 maç anca oynuyorum. Öyle bu güne kadar çok fazla sistem yükseltme ihtiyacı hissetmedim hiç. Sadece laptopun ömrünü doldurduğunu yakında bozulacağını düşündüğüm için sistem almaya karar verdim. Onun için çok para verip kullanmayacağım bir sistem almak istemiyorum. Günlük işlerimi halledeyim, yanında biraz da oyun oynayabileceğim bir sistem arayışındayım.

Arkadaşlar bütçem aslında 30K'ya kadar çıkartabilirim. Ancak anlatmak istediğim çok fazla bir beklentim yok bilgisayardan. Şu an FS 19, ETS 2 ve CS 2 çıkana kadar da CS:GO oynuyordum çoğunlukla. Oynadığım oyunları imzadaki sistem bile açabiliyor 1080p düşük-orta grafiklerde. Black Desert oyununu da önceden oynuyordum ancak tekrar başlamak için artık bilgisayarımın düşük kaldığını fark ettim. 10 yıllık bir laptop ve aslında yine bu tarz bir bilgisayar istiyorum. Çok güçlü olmasından ziyade bu dediğim tarzda oyunlarda beni en az 5 yıl kadar götürebilecek bir bilgisayar arıyorum.

Attığım 4060 5500 sistem daha ucuz yanlış hatırlamıyorsam.

Arkadaşlar tekrardan merhaba. 2 haftalık düşünme sürecinden sonra @408157 'nin attığı Hero 5A modelini almaya karar verdim. Ancak kasa ve güç kaynağı beni düşündürüyor. Sizce sorun çıkarır mı? Bu şekilde mi alınmalı yoksa güç kaynağı ve kasayı değiştirsem mi? Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

Arkadaşlar tekrardan merhaba. 2 haftalık düşünme sürecinden sonra @408157 'nin attığı Hero 5A modelini almaya karar verdim. Ancak kasa ve güç kaynağı beni düşündürüyor. Sizce sorun çıkarır mı? Bu şekilde mi alınmalı yoksa güç kaynağı ve kasayı değiştirsem mi? Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

Hocam çok sağ olasın vallahi. Sürekli takip ediyorsun galiba. İki haftadır bakmama rağmen nedense bu sistemleri hiç yakalayamıyorum ben. Tam aradığım sistem bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı