R5 7500F ve RX 7800 XT'li sistem uyumlu mu?

Kardeşim ben de Amazoncuyum senin gibi. Hatta amzoncu değil faizsiz taksitciyim. Ben de 7800 XT aldım Hepsiburada'da 6 taksitle 18500e. İşlemci 7500F aldım. Anakart olarak da Gigabyte tercih ettim. Çok anladığımdan değil. Ben de tam SSD kasa soğutucu arayışındaydım ki senin konunu gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDR5'te CL değerinin pek fazla önemi yok.
Teşekkür ederim.

Kardeşim ben de amazoncuyum senin gibi. Hatta amzoncu değil faizsiz taksitciyim. Ben de 7800 xt aldım Hepsiburadada 6 taksitle 18500e. İşlemci 7500f aldım. Anakart olarak da gigabyte tercih ettim. Çok anladığımdan değil. Ben de tam ssd kasa soğutucu arayışındaydım ki senin konunu gördüm. Bence biz iletişime geçip ürünleri beraber en mantıklı şekilde tercih etmeliyiz. Bana ulaşabilir misin? İnsta: by_ofa

Hocam insta kullanmıyorum, son kısımlar bunlar, mesajlarımda yaptığım değişiklikler haricinde bir şey değiştirmedim, ürünlerimin çoğunu amazondan aldım, bir ürün vatandan aldım, kasa başka yerden aldım, soğutucu n11den aldım, bilgin olsun.

Ramleri 6000mhz cl 30 tercih etmeniz çok daha iyi olacaktır. Performansa ne kadar etkisi olduğunu youtube dan izlemelisiniz. Sisteminiz hayırlı olsun.

Geri
Yukarı