R5 7600 için kule tipi soğutucu önerisi

Preputium

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba yıllardır laptop mağduruyum bu neden ile ısı konusunda hassasım (her Gaming laptop sahibi gibi) oyun amaçlı yeni aldığım aşağıda belirttiğim sisteme için herhangi bir montaj sorunu yaşatmayacak kule tipi soğutucu önerilerinizi bekliyorum.
kasa:
Vento VG07F ARGB 850W gen5 ATX 3.0 80+ Bronze mid-Tower kasa.
İşlemci:
AMD Ryzen 5 7600 3.8GHz 32MB cache 6 çekirdek AM5 işlemci.
Anakart:
ASUS TUF Gaming B650-Plus ATX anakart.

İyi Sosyaller.

Bütçe olarak 3 k kadar çıkabilirim dediğim gibi hassas noktam ısı değerleri belirttiğiniz markayı biliyorum seçeneklerim arasında ekstradan bunlarda var
Bu 4 ünden en düşük ısı değerleri verebilir sizce ilginize teşekkürler

Bütçe olarak 3 k kadar çıkabilirim dediğim gibi hassas noktam ısı değerleri belirttiğiniz markayı biliyorum seçeneklerim arasında ekstradan bunlarda var
Bu 4 ünden en düşük ısı değerleri verebilir sizce ilginize teşekkürler
Phantom spirit muhtemelen 3'ü arasından en sessizi olacaktır. Peerless Assassin ile pek bir farkları yok. Diğerlerine de para vermeye gerek olmadığını düşünüyorum elinizin altında Phantom Spirit gibi bir seçenek varken.
Ama eğer bütçemi sonuna kadar kullanacağım derseniz :

Phantom spirit muhtemelen 3'ü arasından en sessizi olacaktır. Peerless Assassin ile pek bir farkları yok. Diğerlerine de para vermeye gerek olmadığını düşünüyorum elinizin altında Phantom Spirit gibi bir seçenek varken.
Ama eğer bütçemi sonuna kadar kullanacağım derseniz :
Açıkçası kapalı devre sıvı soğutmalar ile uğraşmak istemiyorum ömürleri genelde kısa oluyor hava soğutuculara göre Arctic ve Peerless Assassin arasındayım bakalım yanıtlarınız için teşekkurler

Assasin ve Arctic Freezer 36 daha tok duruyor yani daha kompakt kaliteli duruyor tamamen görsel olarak Phantom Spirit ise biraz daha ince ve kalitesiz gibi geldi
Hocam gibi geldi derken? Gerçek hayatta bile görmediğiniz ürüne internetten hangi şartlar altında çekildiğini bilmeden yorum yapmak ne kadar mantıklı? Yinede size kalmış ben diyeceğimi dedim.

Hocam gibi geldi derken? Gerçek hayatta bile görmediğiniz ürüne internetten hangi şartlar altında çekildiğini bilmeden yorum yapmak ne kadar mantıklı? Yinede size kalmış ben diyeceğimi dedim.
Haklısınız bu 4 ürünün ısı değerlerini karşılaştırmalarına bakacağım cevaplar teşekkürler

Geri
Yukarı