R5 7600 işlemciye soğutucu önerisi

FocSayn

Hectopat
Ekran kartı
Sapphire RX 7700 XT Pure
Anakart
MSİ B650 GAMING PLUS WIFI
İşlemci
Ryzen 5 7600
Merhaba, Lian Li lancool 205 mesh model kasam var. RAM'i henüz belirlemedim. Araştırmalarımda bazı soğutucular buldum. Sessiz olması ve güzel bir görüntüye sahip olması benim için önemli. Fiyat-performans ürünü olursa çok iyi olur. Fazla bir bütçeye sahip değilim. Hangi soğutucuyu almamı önerirsiniz? Başka önerileriniz var mı?

Bulduklarım:

Lian Li galahad 240mm (2.el olarak)​

Butceniz nedir tam olarak? :

Phantom Spirit alabilirsiniz.
Merhaba, Lian Li lancool 205 mesh model kasam var. RAM'i henüz belirlemedim. Araştırmalarımda bazı soğutucular buldum. Sessiz olması ve güzel bir görüntüye sahip olması benim için önemli. Fiyat-performans ürünü olursa çok iyi olur. Fazla bir bütçeye sahip değilim. Hangi soğutucuyu almamı önerirsiniz? Başka önerileriniz var mı?

Bulduklarım:

Butceniz nedir tam olarak? :

Sessiz ve güzel bir sıvı soğutucuya 3000 TL'yi zorlayabilirim. Hava soğutucu fazlasıyla yeterli derseniz, hava soğutucuya maksimum 2000 TL verebilirim.
Phantom Spirit alabilirsiniz.

Phantom spirit. Kasanın dıştan görünüşü önemliyse sıvı soğutucu seçmelisiniz. Arctic, Corsair iyidir.
Hocam, peki benim kasaya Phantom Spirit sığar mı? RAM aldığım zaman RAM'lerle çakışma veya kasaya sığmama durumu olur mu?

Sessiz ve güzel bir sıvı soğutucuya 3000 TL'yi zorlayabilirim. Hava soğutucu fazlasıyla yeterli derseniz, hava soğutucuya maksimum 2000 TL verebilirim.

Hocam, peki benim kasaya Phantom Spirit sığar mı? RAM aldığım zaman RAM'lerle çakışma veya kasaya sığmama durumu olur mu?
Sığacaktır.
Phantom Spirit modelinin stokları bitmiş
Alternatif olarak bunlara bakın;

@FocSayn Kasanıza sığar. Anakartınıza baktım. 4 DIMM yuvası varmış. Sorun olsa bile yuva sayınız yeterli olduğu için uzak yuvaları kullanabilirsiniz.
Sığacaktır.
Phantom Spirit modelinin stokları bitmiş
Alternatif olarak bunlara bakın;

Phantom Spirit ile bunlar arasında sessizlik ve performans açısından fark var mı? Varsa stoklara tekrar girmesini bekleyebilirim.

Bulduklarım:

Yeni konular

Geri
Yukarı