R5 7600 OC için sıvı soğutma önerisi

Tamamdır hocam fiyat icin biraz arastiriyim. Sizin bildiğiniz biraz daha fiyat performans bir soğutma varsa söyler misiniz?

Le lt LS serisi iyidir Türkiye'de fiyatlar saçmalamis biraz attığım 3500TL alınır.
DeepCool sıvı soğutucu LT720 360mm 4. nesil çift odalı pompa 3100RPM çok boyutlu sonsuzluk aynası ARGB blok 300W TDP AiO soğutucu sızıntı önleyici teknoloji CPU'su soğutucu https://amzn.eu/d/h0Ofqdx

Bu sıvı soğutma işinde ben de kafayı kırdım karar veremiyorum bir türlü. Ryzen 7 7700x - 4070Ti sistem var. şöyle güzel soğutacak ve sessiz çalışacak bi sıvı soğutma istiyorum ben de. Kasayı toplarken o kadar açıldım ki sıvı soğutmada paraya kıyamıyorum artık :D Şu beni idare eder mi sizce?

Bu sıvı soğutma işinde ben de kafayı kırdım karar veremiyorum bir türlü. Ryzen 7 7700x - 4070Ti sistem var. şöyle güzel soğutacak ve sessiz çalışacak bi sıvı soğutma istiyorum ben de. Kasayı toplarken o kadar açıldım ki sıvı soğutmada paraya kıyamıyorum artık :D Şu beni idare eder mi sizce?

Her türlü alınır hocam. Hem tasarımı hem de soğutma performansı çok iyidir.

Her türlü alınır hocam. Hem tasarımı hem de soğutma performansı çok iyidir.
Forumda birisi MSı için sıvı sızdırma problemi var yazmış hatta MSI resmi olarak özür de dilemiş. Bu model mi bilemedim ama yine de kıllandım. Ben de gittim aşağıdakini aldım. İnşallah iyi yapmışımdır :)

Yeni konular

Geri
Yukarı