R5 7600X için sıvı soğutucu önerisi

Arctic Liquid Freezer II - 240 A ben bunu önerebilirim. Bu arada kendim de kullanıyorum amazondan almıştım 2,500 tl idi şimdi 2800 olmuş ama sitelerden fiyat araştırması yapmak lazım.

Çok oyun oynamıyorum (league of legends sadece) normal şartlarda kendim optimize ettim fan ayarlarını şu derecede şuraya çıksın şunda şuraya gibi. 3 farklı mod var ben slience kullanıyorum 29 geçmiyor.

Kule tipi yeterli :)
Olsun hocam ileride işlemci güncellemesi yaptığım zaman ''Bu kule tipi yeter mi acaba?'' diye düşünmektense 3-5 fazla verip sıvı soğutucu alayım.

Bunun 240mm olanı H100 modeli de alınabilir.
TD 500 Mesh kasada sorun çıkartmaz değil mi? 360mm uyumlu gözüküyor normalde.

Olsun hocam ileride işlemci güncellemesi yaptığım zaman "bu kule tipi yeter mi acaba?" diye düşünmektense 3-5 fazla verip sıvı soğutucu alayım.

Td 500 mesh kasada sorun çıkartmaz değil mi? 360mm uyumlu gözüküyor normalde.

Uyumludur bir arkadaşımda kullanıyordu td 500 de sıvı soğutma.
Ayrıca 100 daha arttırabilirseniz bu daha iyi olur.

Uyumludur bir arkadaşımda kullanıyordu td 500 de sıvı soğutma.
Ayrıca 100 daha arttırabilirseniz bu daha iyi olur.
Daha geçen hafta webdenal üzerinden bunun siparişini vermiştim ve iptal edilmişti :D Yine aynısı olmaz umarım.

Bu model A-RGB'ydi değil mi?

Pardon benim sipariş verdiğim model LT720'ydi. Karıştırmışım.

Olsun hocam ileride işlemci güncellemesi yaptığım zaman ''Bu kule tipi yeter mi acaba?'' diye düşünmektense 3-5 fazla verip sıvı soğutucu alayım.

TD 500 Mesh kasada sorun çıkartmaz değil mi? 360mm uyumlu gözüküyor normalde.
Bir sorun olacağını sanmıyorum.

Daha geçen hafta webdenal üzerinden bunun siparişini vermiştim ve iptal edilmişti :D yine aynısı olmaz umarım.

Bu model a-RGB'ydi değil mi?

Pardon benim sipariş verdiğim model LT720'ydi. Karıştırmışım.

Evet a-RGB

1678629090767.png

Yeni konular

Geri
Yukarı