R5 7600X ve RTX 4060 Ti'li sistem uyumlu mu?

mytic

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba,
Ben 39k ya bir masaustu PC aldim.
Sistem özellikleri.
Anakart--> ASUS Prime B650M-A Wi-Fi 2
İslemci--> AMD Ryzen 5 7600X 4.70 GHz.
Ekran kartı--> ASUS GeForce RTX 4060 Ti 8 GB DLSS 3
RAM--> Kingston Beast Fury 16 GB 5200 MHz DDR 5
SSD--> Adata Legend 750 500GB 3500/3000
Kasa-->asus Prime AP201 tempered glass.
Soğutucu--> ASUS TUF Gaming LC 120 mm sıvı soğutucu.
Güç kaynağı-->asus TUF Gaming 650b 650W 80+ bronz PSU.

Hocam ürün size gelmedi ve kargoya verilmedi ise direkt iade edebilirsiniz. Eğer size geldiyse geri paketleyip iade talep edin.
Alalı bi 3 hafta oldu sanırım iade kabul etmezler büyük ihtimalle yaklaşık kaç tl lik bir zarar söz konusu tahminen hocam

Alalı bi 3 hafta oldu sanırım iade kabul etmezler büyük ihtimalle yaklaşık kaç tl lik bir zarar söz konusu tahminen hocam
Hocam o sistem mask 25.000 civarı olmalı. Çünkü sıvı soğutma kötü o işlemciye yetmez. 650w psu ucu ucuna yeter. Ve 500 gb ssd yetmez hem markasıda çok iyi değil.

Hocam o sistem mask 25.000 civarı olmalı. Çünkü sıvı soğutma kötü o işlemciye yetmez. 650w psu ucu ucuna yeter. Ve 500 gb ssd yetmez hem markasıda çok iyi değil.
Alırken işlerden anlayan bi abiye baktırdım o yüzden çok üstüne düşmedim fakat pc fiyatlarına baktıkça bi tık girdiğini hissetmeye başladım iade süreci 14 gün diyor ne yapacağım bilmiyorum

Alırken işlerden anlayan bi abiye baktırdım o yüzden çok üstüne düşmedim fakat pc fiyatlarına baktıkça bi tık girdiğini hissetmeye başladım iade süreci 14 gün diyor ne yapacağım bilmiyorum
Geçmiş olsun hocam. Keşke konuyu almadan önce açsaydınız. 40.000 liraya 4070 Ti sistem bile bulursunuz.

Eğer o abi bilgisayarcı ise normal o adamın dediği kendi dışında hiç kimseyi düşünmez. En güvenilmez kişilerdir.

Geçmiş olsun hocam. Keşke konuyu almadan önce açsaydınız. 40.000 liraya 4070 Ti sistem bile bulursunuz.

Eğer o abi bilgisayarcı ise normal o adamın dediği kendi dışında hiç kimseyi düşünmez. En güvenilmez kişilerdir.

Bilgisayar mühendisi hocam hatta ablamın erkek arkadaşı yani yakın

Geri
Yukarı