R5 işlemciye Dual macOS kurma

EREN1034

Hectopat
Daha fazla  
Boot ekranında ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. 2 SSD var bilgisayarda ve birine mac OS kurmak istiyorum. Cihazın modeli Lenovo Ideapad S145.

İşletim sistemi kurulu olan diski çıkartma şansınız varsa çıkartın, öyle kurun. Dual boot kurmak genelde sorun çıkarıyor. Kurulum tamamlanınca tekrar takarsınız. F11 tuşu sanırım disk seçme menüsünü getiriyordu. O tuşa basarak hangi diskten boot edileceğini seçebilirsiniz.

İşletim sistemi kurulu olan diski çıkartma şansınız varsa çıkartın, öyle kurun. Dual boot kurmak genelde sorun çıkarıyor. Kurulum tamamlanınca tekrar takarsınız. F11 tuşu sanırım disk seçme menüsünü getiriyordu. O tuşa basarak hangi diskten boot edileceğini seçebilirsiniz.
Ben araştırdım ve Bios ekranındaki ayarları yapamadım sadece o kaldı

Dizüstü bilgisayarlara macOS kurulamıyor maalesef.
Emin misiniz?

Lenovo IdeaPad S145 icin Hackintosh kurulumu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Emin misiniz?

Lenovo IdeaPad S145 icin Hackintosh kurulumu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim hatam, mesajı düz olarak yazdım. Demek istediğim şey AMD dizüstü bilgisayarlara kurulamıyor. Kuranlar var ama grafik hızlandırma (APU) çalışmıyor. Yoksa Intel'e kurmada bir sıkıntı yok. Zaten bende dizüstü bir bilgisayarda macOS'i kullanıyorum. ;)

Benim hatam, mesajı düz olarak yazdım. Demek istediğim şey AMD dizüstü bilgisayarlara kurulamıyor. Kuranlar var ama grafik hızlandırma (APU) çalışmıyor. Yoksa Intel'e kurmada bir sıkıntı yok. Zaten bende dizüstü bir bilgisayarda macOS'i kullanıyorum. ;)
Lenovo Ideapad S145 Intel islemcili bir bilgisayar, notebook yani. 🥰

Yeni konular

Geri
Yukarı