R5 M.230 laptop ile kaç FPS alınır?

İşletim sistemi
Windows 10
720p çözünürlükte niye o kadar düşük biraz önceki arkadaş GTA 5 de 30,40 FPS arasında dedi Cyberpunk da niye o kadar düşük.
Öncelikle dediğim gibi o ekran kartı giriş seviyesinin de giriş seviyesi bir kart. İntel'in çoğu dahili grafik birimi ile aynı seviyede hatta. O yüzden eski oyunların bazılarında bile problem yaratabiliyor.

720p çözünürlükte niye o kadar düşük biraz önceki arkadaş GTA 5 de 30,40 FPS arasında dedi Cyberpunk da niye o kadar düşük.

Cyberpunk ile GTA 5 aynı oyun değilki Cyberpunk yeni bir oyun GTA 5 kaç yıllık oyun arasında çok fark var yeni nesil ekran kartlarına ve işlemcilere göre tasarlanmış bir oyun sonuçta.

Ben onu örnek olarak söyledim. Gerçek değer diye düşünme. Kaldı ki GTA 5 2013 oyunu. Cyberpunk 2021 yapımı ve oldukça gelişmiş oyun motorlarıyla işlenen bir oyun. Sen iyisi mi şuradan bak bilgisayarının kalırıp kaldırmayan oyunlara:

Hocam çok giriş seviyesi bir ekran kartı elindeki. Adının güzel olduğuna bakma, eski chipsetlerin ismini değiştirip, güncel driver desteği ile piyasaya sürülmüşler. Giriş seviyesi oyunları bile düşük-orta seviye anca oynatıyor. R5 M420 ekran kartlı i5 7. nesil bir laptopum vardı, Mafia 2 oyununu en düşük ayarlarda akıcı şekilde anca oynayabildim. Gerisini sen düşün.

Arkadaş haklı. Ben de tam 5 senedir R5 M330 ve i5 7200u ikilisini kullanıyorum hala aktif bir şekilde. Oynayacağım oyun aşırı kısıtlı ve GeForce NOW kullanıyorum ben. GTA 5 her şey en düşük 35 FPS alıyor ve görüntü çamur harbiden. Katlanılacak gibi değil.

Saints Row 3'ü Ultra ayarlarda 30 FPS oynatıyor kasma, donma olmadan Mafia 2'yi Low ayarlar da 30 FPS arada bir hafif kasma unravel High ayarlarda 60 FPS sneak thief ve streamer daily gibi oyunları da gayet akıcı oynatıyor bluru 40 FPS orta ayarlar ben ve edi ise gayet akıcı oynatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı