R5 M330 Driver açılmıyor

Chole

Decapat
1598818007664.png

Driver'ı kurdum fakat açmaya çalışırken böyle söylüyor. Ne yapmalıyım bir de Driver yüklenmeyince ya da güncel olmayınca ne oluyor? Teşekkürler.

Sürücüyü nereden indiriyorsunuz? AMD'nin resmi sitesini kullandığınızdan emin olun. Eğer oradan indiriyorsanız Ek bilgi kısmından çalıştır'ı seçebilirsiniz.

Driver yüklenmeyince eksik olan aygıttan tam verim alamazsınız. Microsoft Basic Display driver ile çalışır. Temelde görüntü verir sadece.

Sürücüyü nereden indiriyorsunuz? AMD'nin resmi sitesini kullandığınızdan emin olun. Eğer oradan indiriyorsanız ek bilgi kısmından çalıştır'ı seçebilirsiniz.

Driver yüklenmeyince eksik olan aygıttan tam verim alamazsınız. Microsoft Basic display Driver ile çalışır. Temelde görüntü verir sadece.

1598819162091.png

Ya hocam R5 M330'un sürücüsünü kendi sitesinden indirdim ek bilgiye basık yine de çalıştır deyince bunu dedi anlamadım nerede hata yapıyorum.

Eki Görüntüle 653182

Ya hocam R5 M330'un sürücüsünü kendi sitesinden indirdim ek bilgiye basık yine de çalıştır deyince bunu dedi anlamadım nerede hata yapıyorum.

Nedeni uygun işlemci mimarisinden indirmemeniz. İşlemci mimariniz 32 Bit ise 32 Bit, 64 Bit ise 64 Bit versiyonu indirin.

Nedeni uygun işlemci mimarisinden indirmemeniz. İşlemci mimariniz 32 Bit ise 32 Bit, 64 Bit ise 64 Bit versiyonu indirin.

64 Bit onu indirdim yine de olmadı neyse bir 32 biti deneyeyim. Yok zaten şimdi baktım sadece 64 Bit var Windows 10 ve 7 için Windows 10 versiyonunu son sürümünü indirdim olmadı yeniden başlatıp deneyeceğim son çare.

APU sistem'de mi kullanıyorsunuz?

Kullandığınız sistemin özelliklerini belirtirmisiniz. Sisteminizi belirtirseniz sürücüleri konusunda yardımcı olabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı