R5 M330 fan hızı artırılmalı mı?

Tibet Ulubey

Kilopat
Makaleler
24
Yer
İstanbul
Merhaba. Fan hızını artırmalı mıyım?

1620688950413.png

Ben arttirdim Max 5 dk daha gec isiniyor. 93 dereceden sonra yine kasmaya basliyor oyun. Su an oyun oynamayi biraktim.

Bir şey sormak istiyorum benim kartım 90 dereceden aşağısına inmiyor, sence bu yüzden benim sistem ekran kartını tam kullanmıyor olabilir mi? 40'dan yukarı çıkmıyor illet şey bezdirdi artık, ne kadar yöntem denediysem işe yaramadı. Kart R5 M330.

Bir şey sormak istiyorum benim kartım 90 dereceden aşağısına inmiyor, sence bu yüzden benim sistem ekran kartını tam kullanmıyor olabilir mi? 40'dan yukarı çıkmıyor illet şey bezdirdi artık, ne kadar yöntem denediysem işe yaramadı. Kart R5 m330.

Oyun ilk baslarken bile 90 derece mi oluyor sicaklik? Eger oyleyse sebebi bu. Kullanimi azaltip ekran kartini sogutmaya calisiyor. Genelde ilk baslar benim akici oluyor saatler gectikce 90'a varip dedigin gibi kullanim azaliyor.

Oyun ilk baslarken bile 90 derece mi oluyor sicaklik? Eger oyleyse sebebi bu. Kullanimi azaltip ekran kartini sogutmaya calisiyor. Genelde ilk baslar benim akici oluyor saatler gectikce 90'a varip dedigin gibi kullanim azaliyor.

Evet oyuna girdikten 1 dakika sonra 90 oluyor ve asla aşasına inmiyor sürekli 90-95 gidiyor. Şimdi bir umut gidip laptop bakımı yapacağım bakalım sonuçlar değişecek mi, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı