R5 M330 notebook nasıldır?

Bakıyorum kardeşim ama bütçe kısıtlı 1500 tl ram 4gb istemiyorum yetersiz kalıcak o yüzden diyorum bu sistem nasıl peki r7 m265+amd fx7500 1tb hdd 8gb ram
Olabilir ama markasını bilmiyoruz umarım casPERT değildir. Ayrıca aldığında hayal kırıklığına uğrama arkadaşın dediği gibi ucuz etin yahnisi olmaz. Mümkünse lenovo bul birtane çok kaliteli tavsiye ederim. Lenovo gt 920m bulursun bu fiyata anca.
Asus K555UB-XO099D Core i5-6200U 4GB 1TB GT940M 2GB 15.6" FreeDos | sanalmarketim Asus buldum birtane ramin 4gb olması seni aldatmasın daha sonra bir 4 gb daha takabilirsin illa 8gb ram istiyorsan 1500TL ye 2.el bulursun zor ama imkansız değil. Ayrıca x20m veya amd tarafında mx30 GPU lar çöptür kim ne derse desin ileride başını ağırtırlar almışken 300 TL daha koy minimum gt940m yada m360 üstünde almalısın.

Son düzenleme:
Sağolun arkadaşlar. Peki 1.500 TL'ye freedos laptop tavsiye edebilirmisiniz, resmi garantili ankaradayım çoğu firmanın teknik servisi var distribütor garantili olmalı yeterli elden garantiye veririm sıkıntı çıktığında. i5 ve 940mli veya 840mli tavsiyede bulunabilirseniz iyi olur şimdiden teşekkürler. 1.650 ye kadar bütçemi zorlayabilirim.

Sağolun arkadaşlar. Peki 1.500 TL'ye freedos laptop tavsiye edebilirmisiniz, resmi garantili ankaradayım çoğu firmanın teknik servisi var distribütor garantili olmalı yeterli elden garantiye veririm sıkıntı çıktığında. i5 ve 940mli veya 840mli tavsiyede bulunabilirseniz iyi olur şimdiden teşekkürler. 1.650 ye kadar bütçemi zorlayabilirim.
o fiyata çok zor ama yinede bulunabilir

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı