R5 M330 Powerwash Simulator tarzı oyunları kaldırır mı?

Hocam incelemelerime göre belirttiğiniz sistem özellikleri bu 3 oyunun minimum sistem gereksinimlerine yetiyor. Amma velakin elimde bir test yok o yüzden çok da bir şey diyemem.

Hocam incelemelerime göre belirttiğiniz sistem özellikleri bu 3 oyunun minimum sistem gereksinimlerine yetiyor. Amma velakin elimde bir test yok o yüzden çok da bir şey diyemem.
25 FPS oynasam bile yeterli olur zaten en son seçenek çözünürlüğü düşüğe çekerim. Rekabetçi falan da değiller çok yüksek fps almama gerek yok.

GPU: R5 m330.
CPU: A10-9600p
RAM: 12 GB.
What Can I Run · System Requirements Test - PCGameBenchmark bu siteden baktım ama emin olamadım.
Merak ettiğim oyunlar da contraband police, powerwash Simulator ve Forza Horizon 4. laptop kullanıyorum bu arada.

Contraband oynunu grafige dayalı Low ayarlar daha net gösteriyor ben ultrada 30 FPS aldım nedeni ise şaçma güneş ışınları yüzünden Low de 60 79 alıyorum. Şanşınız deneyim hocam.

Contraband oynunu grafige dayalı Low ayarlar daha net gösteriyor ben ultrada 30 FPS aldım nedeni ise şaçma güneş ışınları yüzünden Low de 60 79 alıyorum. Şanşınız deneyim hocam.
160 lira şansımı denesem bile iade süreci 24 saat sürüyor. Oyunlara böyle sırayla baksam bile indirim bitiyor.

Geri
Yukarı