R5 M330 Sistem Control kaldırır mı?

Lowda çok iyi kaldırır kardeş. Senin bilgisayarın ne bilmiyorum ama ben Control'de sabit 30 fps alıyorum. İ7 7500u, 16 gb ram, amd radeon r5 m330 sistemim bu.
Benim kendi bahsettiğim cihazım AMD A8-7410 2.2 GHz Turbo 2.5 GHz (4CPU) tipine sahip bir işlemciye, 4 GB DDR3 16** MHz RAM'e AMD Radeon R5M330 2 GB DDR3 64-Bit ekran kartına sahip, kullandığım cihazın markası ise ''HP'' seri numarasını hatırlayamıyorum, Ben, konuyu açan arkadaşın ''kendi bilgisayarımın donanımlarına sahip olması'' olasılığıyla böyle bir yorumlamada bulundum. Aksi takdirde sahip olduğunuz cihazın zaten ''İşlemci'' bileşeni açısından açık ara üstün olduğunun farkındayım. Yorumunuz için teşekkür ederim. İyi geceler.

Benim kendi bahsettiğim cihazım AMD A8-7410 2.2 GHz Turbo 2.5 GHz (4CPU) tipine sahip bir işlemciye, 4 GB DDR3 16** MHz RAM'e AMD Radeon R5M330 2 GB DDR3 64-bit ekran kartına sahip, kullandığım cihazın markası ise "HP" seri numarasını hatırlayamıyorum, ben, konuyu açan arkadaşın "kendi bilgisayarımın donanımlarına sahip olması" olasılığıyla böyle bir yorumlamada bulundum. Aksi takdirde sahip olduğunuz cihazın zaten "işlemci" bileşeni açısından açık ara üstün olduğunun farkındayım. Yorumunuz için teşekkür ederim. İyi geceler.

4 GB RAM yetersiz. Control minimum 8 istiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı