Çözüldü R5 M330 sistem Valorant "VAN-1" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ScaryLord

Hectopat
Yer
Boyabat, Sinop
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
AMD Radeon R5 M330
Anakart
HP
İşlemci
A8-7410 APU with AMD Radeon R5 Graphics 2.20 GHz
Öncelikle herkese merhaba. 2012 yılından kalma HP laptopuma Valorant indirdim ve oynamaya başladım. Oyunu oynamaya başladıktan 5-10 dakikada bir VAN-81 hatası alıyordum. YouTube'da bu sorunu araştırdım, yabancı forumları gezdim ve hatayı çözdüm. Ancak artık tamamen rastgele zamanlarda (çok nadiren hiç vermiyor, ama çoğu zaman oyunda veya menüde takılırken) van-1 hatasını alıyorum. Hiçbir bulduğum çözüm işime yaramadı. Bu durum artık çok can sıkıcı olmaya başladı. Servislerden Vgc'yi açmayı, Vgc'yi otomatiğe almayı, oyun önceliğini değiştirmeyi, Vanguard'ı yeniden yüklemeyi, oyunu yeniden yüklemeyi, bölge ayarlarından unicode ayarlarını, CMD'ye yazılan komutları, sistemi formatlamayı, MSConfig'den Vgc'yi ticklemeyi vb. tüm çözümleri denedim ama hala sonuca ulaşamadım. Yeni PC alabileceğimi de zannetmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Aynı zamanda bilgisayarımda kronik olarak harici ekran kartını algılamama sorunu var. Sürücüleri güncel. Sistemdeki dahili APU grafik birimini kullanıyor.

Dosya Ekleri

• image_750x_611a154b094ac.jpg
    image_750x_611a154b094ac.jpg
    15,7 KB · Görüntüleme: 37
Çözüm
Merhaba. Hatanın çözümüne ulaştım. Oyunu normal öncelikte başlatıyorum, oyun başladıktan sonra lobide tekrardan yüksek önceliğe alıyorum. Sorunu bu şekilde çözdüm. Umarım sorunu yaşayanlara yardımcı olmuştur.
Merhaba. Hatanın çözümüne ulaştım. Oyunu normal öncelikte başlatıyorum, oyun başladıktan sonra lobide tekrardan yüksek önceliğe alıyorum. Sorunu bu şekilde çözdüm. Umarım sorunu yaşayanlara yardımcı olmuştur.

Çözüm

Geri
Yukarı