R5 M330 sürücüsünü güncelleyince her şey 2 saniyeliğine donuyor

loxiamapcsikasan

Zeptopat
Daha fazla  
Windows 10 R5 M330 Graphics ekran kartım var. Aygıt Yöneticisi'nden R5'e güncelleyince her şey aniden 2 saniyeliğine donuyor sonra tekrar geliyor. Ama bildiğin ışınlanmış...

Son düzenleme:
Sürücü güncelleme sırasında ekranın gidip gelmesi normaldir. Endişelenecek bir durum yok.

Windows 10 R5 M330 Graphics ekran kartım var. Aygıt Yöneticisi'nden R5'e güncelleyince her şey aniden 2 saniyeliğine donuyor sonra tekrar geliyor. Ama bildiğin ışınlanmış.

Güncelleme sırasında ekran donması, kısa süreli siyah ekran veya kısa süreli ekran kapanması normaldir. Çok uzun sürmesi halinde (30-40 dakika veya daha uzun süreler) yazılımsal veya donanımsal bir hata olabilir.

Güncelleme sırasında ekran donması, kısa süreli siyah ekran veya kısa süreli ekran kapanması normaldir. Çok uzun sürmesi halinde (30-40 dakika veya daha uzun süreler) yazılımsal veya donanımsal bir hata olabilir.
hayır. güncelleme sırası değil güncelleme bitiyor ve kasma ve donma oluyor.
Sürücü güncelleme sırasında ekranın gidip gelmesi normaldir. Endişelenecek bir durum yok.
hayır. öyle değil güncelleme bitiyor ve sonra kasıyor

Hocam ben hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. Bir temiz kurulum yapın onun ardından sonuca bakalım. Yazılımsal bir sorun olduğunun kanaatindeyim ben.
kurulum derken sürücü kurulumu mu yoksa baska birşeymi?
kurulum derken sürücü kurulumu mu yoksa baska birşeymi?
sürücü kurulumu ise denedim ama olmadı DDU dan yaptım olmadı hocam napabilirim baska

Son düzenleme:

Geri
Yukarı