R5 M330 ve A8-7410 GTA 4 Düşük FPS

smitg12

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem:
  • 7 GB RAM
  • AMD Radeon R5 M330 2 GB
  • AMD'A8-7410 APU with AMD Radeon R5 Graphics 2.20 GHz
  • 64 Bit
GTA 5'te problemler yaşıyordum ve şansımı GTA 4'den denemeye karar verdim. Can You Run It önerilen ayarlarda açar dedi ama oyun en düşük de bile kasıyor. Ben rahatça yüksek ayarlarda oynarım sanmıştım. Bir sorun varsa nasıl çözerim?
[Oyun orijinal ve Steam'den alındı.]

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem:
  • 7 GB RAM
  • AMD Radeon R5 M330 2 GB
  • AMD'A8-7410 APU with AMD Radeon R5 Graphics 2.20 GHz
  • 64 Bit
GTA 5'te problemler yaşıyordum ve şansımı GTA 4'den denemeye karar verdim. Can You Run It önerilen ayarlarda açar dedi ama oyun en düşük de bile kasıyor. Ben rahatça yüksek ayarlarda oynarım sanmıştım. Bir sorun varsa nasıl çözerim?
[Oyun orijinal ve Steam'den alındı.]
Ben oyumu R5 M330 sorunlu bir APU dan yana kullanıyorum. aynı işlemcili ve ekran kartlı HP laptop var LOL bile kasıyor 30 FPS alamıyorum. Güncel yazılımı kabul etmeyen masaüstünde dahi donmalar yaşatan ekran kartından ne bekleyebilirim ki?

Sizinle galiba aynı bilgisayara sahibiz.Evet AMD güncelleyince windows donuyor , ama LOL de o kadar da düşük FPS almıyorum 60 larda falan oluyor.Ayrıca yüksek ayarlarda sadece gölgeler düşük.
Arkadaşımda da aynı özellikler var ama sadece işlemcisi 6.nesil i5 o rahatlıkla oynuyor orta ayarlarda.

@smitg12 HP 15-AF110NT Model bilgisayar. Hiçbir tf giremiyorum FPS 1lere iniyor. Hangi radeon sürücüsü yüklü sizde? Bende 17.7 stabil çalışıyordu en son ama verimlilik bakımından yine değişen bir şey yoktu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı